gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

GeÇ Kalma Dİyaloglari

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Oğlum kalk okula geç kalacaksın - Hanım ne okulu yav, hem bizim çocuğumuz yokki - Aa rüyaymış, neyse oda sorunmu yaparız bitane
    - Yumruğu görüyonmu yumruğu

.............................. .........
    - Canım işe geç kalacaksın uyan artık,
    - Hangi iş? Kovuldumya dün
    - Aa unutmuşum. O zaman Allah2ın cezası camış gibi uyuyacağına kalkda iş bul
    - Lööyynn geliyo beş parmak
    - Sus körolacasıca kırmiyim kafanı
    - Tamam aşkım, ehe

- Oğlum uyan okula geç kalacan
    - .........
    - Kalksana oğlum
    - Hırrrrr!
    - Aa yatakları karıştırdım sen uyu Bobi. Gözlükleri taksam iyi olacak
    - Canım uyan işe geç kalacan
    - Yok ben bugün işemek istemiyom
    - ??!!

- Kocacım saat 06.30 hadi kalk işe geç kalacan
    - Böhhüüü
    - Aa neden ağlıyon, ne oldu
    - Böhhüüeaaa
    - Anaa bugün pazar günüydü dimi. Neyse uyu o zaman
    - BÖÖHHHÜÜEÜEAAAAA
    - Ne kadar hayvansın Namık, a bide kussaydın
    -

- Oğlum kalk geç oldu okula geç kalcan
    - Ya anne bugün pazar yaaaa
    - Olsun kalk, sen anca gidersin yarına kadar
    - ühü

- Canım kalk bak işe geç kalacaksın
    - ...........
    - Şşt uyansana
    - ...........
    - Hey,, aa nerede bu ya, bi de not bırakmış
    Süzük karıcım yine yanındamıyım diye bakmadan beni uyandırmaya çalıştığına eminim.

.............................. ........
    - Oğlum kalk okula geç kalacan devamsızlık yapma
    - Ya baba ya bugün gitmek istemiyorum. Arkadaşlara sözüm var internetcafeye gidecez
    - HANIM! Sobanın yanındaki ODUNU bi zahmet getiriver
    - Baba lafa tutma beni! Bak okula geç kalacam senin yüzünden

KAYNAK:NETNETİ.COM

GeÇ Kalma Dİyaloglari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hamilelik Diyaloglari...

Hamilelik Diyaloglari...

01 -Neee hamiyle misin? Vay alçak bana bunudamı yapacaktın? -Ay ne vuruyosun be adam.Hamiyle değilim hamileyim. -Nee ben şimdi babamı olacağım? -Evet -Hah bir baba olmadığım kalmıştı. 02 -Hamileyim aşkım. -Kimden? -Kimden olcak senden. -Sus birde cevap veriyosun. -Aa manyakmısın ne vuruyosun? 03 -Hamileyim -Bahse var mısın? (adam kısırdır) 04 -Hamileyim -Afferin kız en sonunda bi işe...
  2. hamilelik diyalogları

hamilelik diyalogları

01 -Nee hamiyle misin? Vay alçak bana bunuda mı yapacaktın? -Ay ne vuruyorsun be adam. Hamiyle değilim hamileyim. -Neee ben şimdi babamı olacağım? -Evet -Hah bir baba olmadığım kalmıştı. 02 -Hamileyim aşkım. -Kimden? -Kimden olacak senden. -Sus bir de cevap veriyorsun. -Aa manyak mısın ne vuruyorsun? 03 -Hamileyim -Bahse var mısın? (adam kısırdır ) 04 -Hamileyim -Aferin kız en...
  3. gobek diyaloglari

gobek diyaloglari

bu ne göbek ?? - göbek değil bu sarkan göğüs kaslarım.. - bu ne göbek ?? - göbek deme olm, kırılıyo. macit onun adı. - bu ne göbek ?? - sorma ya, göbek kemiklerim fazla iri de... - bu ne göbek ??ekikikiki.. - hıyarın iyisi gölgede yetişir !!!! - bu ne göbek ?? - tarlanin tezeklisi, mendilin ipeklisi, sarilinca tat verir, erkegin gobeklisi... - bu ne göbek ?? - ee naparsin buyuk balik...
  4. market diyalogları

market diyalogları

market sözleri ingilizce market diyalogları -şarküteri reyonu ne tarafta acaba? -şimdi burdan dümdüz gidin sağa dönün sonra sola dönün ordan bidaha sağa dönün orda birilerine sorun söylerler. -tamam. -bu domatesler yemeklik mi? -hayır içmeklik. -hönk!?!! -üzümün kilosu kaça? -taneyle satılıyo abla onlar. -hınk!!? -bunun fiyat etiketi yok? -koysaydık almazdın ki! -bu neli?...
  5. Şef ve İşe Geç Kalan Elemanın Diyalogu

Şef ve İşe Geç Kalan Elemanın Diyalogu

SEF:Kötü bir sey olmamistir insallah... (Yine geç geldi hiyar.) MEMUR: Sormayin müdür bey, basima neler geldi bir bilseniz (Ulan bu da beni her gün kapida bekliyor herhalde...) SEF: Hayirdir n'oldu? (Gözleri kan çanagi, aksam odun gibi içmis bu hiyar!) MEMUR: Efendim dün halamin oglunun evinde kaldim, gecenin vakti karakola düstük maalesef. (Inandi galiba. Isterse detay sorsun, yol boyunca...

Sayfayı Paylaş