gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

geç yatanınız varmı ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar öğlenci olupta geç yatınınız varmı acaba?

geç yatanınız varmı ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gece

gece

Ağlıyordum hergün gündoğumandan önce yoksa doğumlarda mı acıydı benim için ölümler kadar.Neyin karanlığının içine hapsedilmiştim buaralar bilmiyorum, yoksa bir karanlığa hapsedilmeyi yeğleyecek kadar boşluktamıydım. Ağlıyordum sevdiğim için ama bundan ne sevdiğimin haberi vardı nede sevmediğimin.Gözyaşlarım herakşam yastığımın dokularına yavaş yavaş işliyordu acımın kalbime işlediği gibi...
  2. her gece bir namaz hergün bir sünnet varmısınız kardeşlerim

her gece bir namaz hergün bir sünnet varmısınız kardeşlerim

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gebeliğini çok geç fark eden varmı?

Gebeliğini çok geç fark eden varmı?

gebelik testi kan testi merhaaba kızlar buradan takip ettiğim kadarı ile anne olmaya karar vermiş birçok aday edet günü gelmeden hemen testlere başlıyor :) gerek idrar testleri gerek kan testleri ya peki hamile kaldığı halde çok geç farkaeden varmı?
  4. Vefat edenler için 7 40 ve 52 nci gün duası var mıdır ?

Vefat edenler için 7 40 ve 52 nci gün duası var mıdır ?

Anadolu’nun büyük bir kısmında 7’nci, 40’ıncı ve 52’nci gece gibi uygulamalara maalesef sıkça rastlanmaktadır. Çocukluğumda hatırlıyorum; bizim köyde de âdetti. Hatta rahmetli dedem, o geceye mahsus bir duadan bahsetmiş ve onun yazılı olduğu bir kitapçığı bana vermişti. Ama daha sonraları ne yaptım, nereye koydum hatırlamıyorum. Şu an kütüphanemde gözükmüyor. Belki de bunun bid’at olduğunu...

Sayfayı Paylaş