gebe
  1. lilo123

lilo123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

gece ayakkabı

Konu, 'Çöplük' kısmında lilo123 tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. lilo123

lilo123 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
gece ayakkabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gece

gece

Ağlıyordum hergün gündoğumandan önce yoksa doğumlarda mı acıydı benim için ölümler kadar.Neyin karanlığının içine hapsedilmiştim buaralar bilmiyorum, yoksa bir karanlığa hapsedilmeyi yeğleyecek kadar boşluktamıydım. Ağlıyordum sevdiğim için ama bundan ne sevdiğimin haberi vardı nede sevmediğimin.Gözyaşlarım herakşam yastığımın dokularına yavaş yavaş işliyordu acımın kalbime işlediği gibi...
  2. Ayakkabı Numaranız?

Ayakkabı Numaranız?

:slm:ee kızlar ayak numaranız hepini ayakkabı alacamda :hhh::hhh::hhh::hhh::hhh:bana kim alacak 38 numaram:hhh:
  3. topuklu ayakkabı

topuklu ayakkabı

size çokk değişik bir kaç ayakkabı sunuyorum
  4. Platform ayakkabı

Platform ayakkabı

platform ayakkabı modelleri platform topuklu ayakkabılar ayakkabı ayakkabılar platform ayakkabılar, platform ayakkabı modelleri, platform ayakkabı modelleri 2011, platform ayakkabı 2011, 2011 platform ayakkabılar, 2011 platform ayakkabı modelleri Malum yaz geliyor Melek'ler:) Buda demek oluyor ki yaz alışveriş zamanıda geliyor :D:D Yazlık ayakkabınızı henüz almadıysanız, size tavsiyem...

Sayfayı Paylaş