gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Gece Gezmelerinde Uygulayabileceğiniz Makyaj Tavsiyeleri!

Konu, 'Makyajın Püf Noktaları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

gece gezmeleri, gece dışarı çıkarken göz makyajı nasıl olmalı, gece makyajı
    Sevgili melekler, gece dışarı çıkarken yaptığınız makyajın daha göz alıcı ve kusursuz görünmesi için sizlere bazı tavsiyelerimiz olacak. Bu tavsiyelerle şık, zarif ve muhteşem görüneceksiniz. Bunun için cildinize, gözlerinize ve dudaklarınıza uygulayabileceğiniz önerilerimiz aşağıda....

gece-makyajı.jpg

Gece Gezmelerinde Uygulayabileceğiniz Makyaj Tavsiyeleri! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Makyaj tavsiyeleri

Makyaj tavsiyeleri

makyaj tavsiyeleri makyaşoyunları Makyaj bir kadının vazgeçilmezi olsada mutlaka makyajınızı uygularken dikkat etmeniz gereken bazı önemli püf noktaları vardır bunlar hakkında sizlere gerekli olan bilgileri veriyorum Makyaj yapmak bilindiği gibi bir çok kadının vazgeçilmez zevki arasında. Bazıları zevk için bazılarıda kendilerine güvenmek için makyaj yaptığını söyler. sonuç aynı vazgeçilmez.....
  2. Ebru Gündeş Reza Zarrab Gece Gezmesinde

Ebru Gündeş Reza Zarrab Gece Gezmesinde

ebru gündeş reza zarrab ebru gündeş doğurdu doğum yaptı doğum sonrası haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Sahnelerin sevilen sesi Ebru Gündeş bildiğiniz gibi 15 Ekim'de doğum yaptı melekler. :) Alara ismini koyduğu kızının doğumundan sonra ortalarda görünmeyen Ebru Gündeş Reza Zarrab çifti , geçtiğimiz akşam eşiyle gece gezmesinde görüntülendi. Ebru Gündeş haberleri detaylar...
  3. kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

kış makyajı tavsiyelerinizi bekliyorum

Yazın farklı kışın farklı makyaj yapmak gerek diye düşünüyorum.Modayı da takip etmem, sizden kış makyajı nasıl yapılır, tavsiyeler bekliyorum..:)
  4. Gece Davetleri İçin Gece Makyajı Nasıl Yapılır, İşte Tavsiyeler!

Gece Davetleri İçin Gece Makyajı Nasıl Yapılır, İşte Tavsiyeler!

gece makyajı, gece makyajları, gece makyajı örnekleri Sevgili melekler, özellikle yazın artan düğün, nişan, sünnet ve özel gece davetleri için ayrı bir özen gösteririz. Kıyafet ve saç yapımı yanında makyaja da özen göstermek gerekir. Özen göstermek derken söylemek istediğimiz sadece daha kırmızı bir ruj ya da daha koyu bir allıktan ibaret değil elbet. Gece davetlerinde yapacağımız makyaj...
  5. Burçlara Göre Makyaj Tavsiyeleri

Burçlara Göre Makyaj Tavsiyeleri

burca göre makyaj, makyaj önerileri, burcunuza göre makyaj Sevgili melekler, attığımız adımdan aldığımız nefese kadar kimilerimiz tarafından titizlikle takip edilen burçlar, hayatımızdaki her süreci etkisi altına alabildiği gibi makyajımızda da etkili olabiliyor. Kadın güzelliğinin en önemli tamamlayıcısı olan makyajlar da burçların niteliklerine göre yapılıyor. Hangi burca ne tarz makyaj...

Sayfayı Paylaş