Gece GÖzlÜm ...

M

Misafir

Forum Okuru
Gece GÖzlÜm ...
GECE GÖZLÜM ...

Seviyorum Seni Gece Gözlüm Hiç Kimseyi Sevmemiştim Böle Daha Önce. Derdimi Anlatıyorum Dostlarıma Dermansiz Diyorular En Derin Acı Aşk Acısı Diyorlar Daha Kaç Gün Uyanıcam Sensiz Kaç Gece Ağlıyacağım Sessiz Sessiz Derdim Büyük Dermanım Yok Seviyorum Seni Gece Gözlüm ...

Bana Çok Yakınsın Ama Bir okadar Uzak Seni Çok Seviyorm Ama Bu Sevda Bana Tuzak. Düşmem Dedim Sevda Ateşine Uzak Dursun Benden derken Nerden Buldun Beni Ey GEce Gözlüm ...

Göze Yakınsın Kalbime Uzak En Çok Sevdiğim Sey Sana Sadece Bakmak Aşık Gibi Sevmesen de Beni Kardeş Gibi Sev Beni Fazlası Bana Yasak Seni Görmesemde Hep Bu Kalp Sana Tapacak ...

Elimi Uzatsam Tutucam Seni Ama Uzatamıyorum Engel var Nerden Çıktın Karşıma Ya Kara Gözlüm Neden Yaktın Beni Seni Hiç Görmemiş Olsaydım Varlığından Haberdar Bile Olmasaydım Ne Olurdu Yaşamasaydı Bu kalp Aşk Acısını Tekrar Anlatamam Sana Uzatamam Elimi Sadece Gözlerini Görsem Yeter Bana Gece Gözlüm ...

Sana Seni Sevdiğimi Söyleyemeyeceğimi Düşündükce Deliye Dönüyorum Nekadar Şanslı Aramızdaki Engel Sadece Seni Sevdiği İçin Yada Senin Onu Sevdiğin İçin Sevemem Senden Başkasını Artık Herşeyimi Alsalardıda Aramızdaki Engel Olsaydım Keşke Öf Be Gece Gözlüm ...

Yaktın İçimi Ağlattın Kalbimi Dermansız Aşk Derdi Verdin Bana Sen Benim Ençok Sevdiğim Düşmanımsın Bana Hep Sevmenin Yalnızlık Payı Düştü Hayatta Dert Deryasında Yalnızlık Silahıyla Acımadan Vurdun Beni vicdansız.Sevdim Seni be Gece Gözlüm ...

Bazen Seni Bidaha Hiç göreyemeceğim Günü Düşünüyorum Her an Gözümde Yaş Kalbimde Sızı Senin Gece Gözlerine Sonsuza Kadar Baksam Sıkılmazdım Ama Hiç Göremeyeceğimi Söleyeceklerine Öldürsünler Beni Sevdim Seni Gece Gözlüm ...

Gözlerim Yaşlı Yazıyorum Bunları Derdimin Zehirini Akıtıyorum Gözlerimden. Bulutlarla Yarışıyorum Sadece Senin İçin Aramızdaki Engel Kadar Olamadım Gece Gözlüm ...

alıntıdır

Geri