gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Gece kullandığımız kremler

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Gece kullandığımız kremler cildimiz için çok önemlidir. Çünkü cildimizi yıpratan en olumsuz etkenlerden biri cildi kurumasıdır. Özellikle geceleri saat 1 ile 3 arasında cildimiz çok daha fazla kurur. Bu yüzden gece sürülen kremlerin diğerlerinden daha etkili ve tedavi edici olması gereklidir.
    Biz nasıl uyurken dinleniyorsak cildimizde uyuduğumuzda dinleniyor. Bu yüzden gece kullandığımız kremler daha yararlıdır. Bu kremler gece uyurken cildimizin günün hava gibi zararlı etkilerinden etkilenmemesini ve faydalı etkilerinin daha çabuk olmasını ve sivilce, kırışıklık, leke gibi cildi tehdit eden sorunların geceleri daha çabuk iyileşmesini sağlar. İşte bu sebeplerden dolayı geceleri kullandığımız ve önemsiz gibi görünen gece kremlerini seçerken çok dikkatli olmamız ve tedavi edici özelliği olan ürünleri tercih etmemiz gerekiyor.

alıntı

Gece kullandığımız kremler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gece

gece

Ağlıyordum hergün gündoğumandan önce yoksa doğumlarda mı acıydı benim için ölümler kadar.Neyin karanlığının içine hapsedilmiştim buaralar bilmiyorum, yoksa bir karanlığa hapsedilmeyi yeğleyecek kadar boşluktamıydım. Ağlıyordum sevdiğim için ama bundan ne sevdiğimin haberi vardı nede sevmediğimin.Gözyaşlarım herakşam yastığımın dokularına yavaş yavaş işliyordu acımın kalbime işlediği gibi...
  2. kuru cilt icin gece kremini kendin hazirla

kuru cilt icin gece kremini kendin hazirla

KURU CİLT GECE KREMİ • 50 GR. VAZELİN • 1 ÇAY KAŞIĞI TEREYAĞI • 1 ÇAY KAŞIĞI HAVUÇ SUYU • SEVDİĞİNİZ BİR KOKU Kremi yapmak için; yukarıda belirtilen malzeleri belirtilen miktarlarda karıştırarak uyğulayınız. __________________alinti
  3. gebelikte gece kremi fondoten ve krem kullanımı hakkında bilgiler

gebelikte gece kremi fondoten ve krem kullanımı hakkında bilgiler

Hamilelikte güzelliğinizi korumanın yolları Bazı hamile kadınlar kendilerini aynada gördüklerinde moral çöküntüsüne uğruyor ve bu görüntüye alışamıyorlar. Kendilerini çirkinleştirdiği için çocuktan nefret ediyorlar, sonra da ondan nefret ettikleri için kendilerinden nefret ediyorlar. Hamilelik bazen bu çelişkili duygularla zor olur. Bir kadın, hamile olmaktan mutlu, kendini şişman görmekten...
  4. cilt bakımını kurtarıcısı gece kremleri ve faydaları

cilt bakımını kurtarıcısı gece kremleri ve faydaları

gece kremlerinin faydaları gece kreminin faydaları kremin el kreminin el yararları Eğer cildinizin daha uzun yıllar gergin,pürüzsüz ve kırışıksız korumak istiyorsanız, gündüz bakımınızın yanı sıra gece bakım kremlerinizi asla ihmal etmemelisiniz. Biliyor musunuz, aslında “güzellik uykusu “nun kelime anlamının ardında çok daha önemli şeyler var. Geceleri cilt me*tabolizması daha fazla...
  5. Gebelik Çatlakları İçin Ünlülerin Kullandıkları Krem!

Gebelik Çatlakları İçin Ünlülerin Kullandıkları Krem!

Bu konu; Gebelik Çatlakları İçin Ünlülerin Kullandıkları Krem hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili anne adayları meleklerimiz, gebeliğiniz süresince elbette ki kabuslarınızdan biri gebelik çatlakları. Gebelik boyunca verdiği sıkıntı ve gebelik sonrası kötü görüntüsü sebebeiyle kimsenin yaşamak istemediği gebelik çatlakları için ünlülerin kullandıkları bir krem markası var. Biz de size onu...

Sayfayı Paylaş