gebe
  1. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38

gece kuşu teoman

Konu, 'Magazin' kısmında esena tarafından paylaşıldı.

[​IMG] P { margin: 0px; }
    Gece hayatının görünen yüzünü kameralar gösterir ama bir de buz dağının görünmeyen yüzü vardır…

Barların içine giremeyen kameralar orada gözlerden uzak eğlence dünyasını görüntüleyemez… Ve gizli dünyada neler yaşanır neler…

İşte böyle bir dedikodu çalındı kulağımıza…

Üç yıl veya dört yıl öncesinden bir dedikodu bu… Başrolünde Teoman var… Gece hayatının gediklisi Teoman yine çakırkeyif olduğu gece turunda Nişantaşı’ndaki bir bara uğrar.

Alkollü olmasına rağmen olay çıkaracak bir durumda değildir ama mekanın işletmecisi Teoman’ın sarhoş halini beğenmez. Ünlü bir isim olmasına bakmadan Teoman’ı önce uyarır mekanı terk etmesi için.

Ancak Teoman bu uyarıyı dikkate almaz ve dışarı çıkmayacağını söyler. Bu kez daha sert bir uyarı gelir işletmeciden, Teoman bu uyarıyı da umursamaz.

Ve sonunda işletmeci bayan çareyi Teoman’ı bizzat kolundan tutup mekanın dışına çıkarmakta bulur. Teoman bu cesaret karşısında hayretler içinde kalır. İşletmeci bayan neden Teoman’ı korumalarla dışarı çıkarmadığını sorulması üzerine, “Korumayla atsaydım olay olurdu ama bir bayanın kendisini dışarı çıkarmasına sesini çıkaramaz” yanıtını verir…

gece kuşu teoman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Teoman - Uykusuz Her Gece

Teoman - Uykusuz Her Gece

Tam ona sarılırken gördüm pencereden Gülünecek ne vardı, gülüyordun ya öperken Bu gece seninle olalım canım derken Sildim seni o an kalbimden Neydi kopan içimden Yıllar zincirinden Öldüm sanki yaşarken Kaçtım hemen o sahneden Kendimi buldum ben çalıştığım bu yerde Azalır acılar da belki gitgide Uykusuz her gece bu soğuk kahvede Sabahlarım bazen günlerce Rüyalarıma gelme diye...
  2. Haluk Levent - Gece Kuşları

Haluk Levent - Gece Kuşları

Eğer anlamı yoksa Neden beklenir dünya Doğmayacak günün içinde Kelimeler peşpeşe Anlatır hiçbir şeyi Yalancıktan kan ter içinde Bu yollar neden ulaşmaz aşka Şarkılar yokluğunda başka Gece kuşları beni de alsa Kanatlarında uçursa keşke Eğer anlamı yoksa Neden anlatır insan evvel zaman içinde Sorular hep peşpeşe Dolaşırlar tepemde Savaşırlar beynimin içinde Sokaklar yorgun kavgalardan her...
  3. Teoman - Uykusuz Her Gece - AKOR (versiyon 1)

Teoman - Uykusuz Her Gece - AKOR (versiyon 1)

Am Tam ona sarılırken gördüm penceremden Am Dm Gülünecek ne vardı gülüyordun ya öperken Dm Am Bu gece seninle olalım canım derken E Am Sildim seni o anda kalbimden Am Neydi kopan içimden Am Yıllar zincirinden Am Öldüm sanki yaşarken Am Dm Kaçtım hemen o sahneden Dm...
  4. Teoman - Uykusuz Her Gece - AKOR

Teoman - Uykusuz Her Gece - AKOR

uykusuz her gece akor Am Tam ona sarılırken gördüm penceremden Am Dm Gülünecek ne vardı gülüyordun ya öperken Dm Am Bu gece seninle olalım canım derken E Am Sildim seni o anda kalbimden Am Neydi kopan içimden Am Yıllar zincirinden Am Öldüm sanki yaşarken Am Dm Kaçtım hemen o...
  5. Teoman - Uykusuz Her Gece - TAB

Teoman - Uykusuz Her Gece - TAB

teoman uykusuz her gece tab uykusuz her gece tab E---------------------------0-0-2-3-0-0-2-3---3-2-0--------- A--0-0-2-3~~0-0-2-3-------------------------2--------------- D--------------------4p5-2---------------------------------- G----------------------------------------------------------- B-----------------------------------------------------------...

Sayfayı Paylaş