gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Gece makyajı için tüyolar var mı nasıl yapılmalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar bu gece benim evlilik yıl dönümüm. Gece eşimle yemeğe çıkacakmışız şimdi haber verdi de sizden ricam gece makyajının nasıl yapılacağı hususunda yardım istiyorum. Bana tüyolar verir misiniz. Bizim adam çarpılsın istiyorum :D:D

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba misafirimiz gece makyajı tüyolarını BURAYA tıklayarak görebilirsiniz
    ayrıca gece makyaj önerilerimiz de mevcuttur onlarada bakabilirsiniz

sevgilerle güzel bir gece geçirin:)

Gece makyajı için tüyolar var mı nasıl yapılmalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Göz makyajı nasıl yapılmalı?

Göz makyajı nasıl yapılmalı?

göz kapak makiyajı Göz makyajı makyajın en önemli kısımlarından biridir.Bilinçli ve iyi bir şekilde yapılan göz makyajıyla son derece çarpıcı bakışlara sahip olacağınız gibi dikkat çekici gözler elde edebilirsiniz işte bunun için yapmanız gerekenler Eğer açık tenli ve sarışınsanız, şanslısınız çünkü hemen her renk far kullanabilirsiniz. Esmerler ise rahatlıkla koyu tonlar kullanabilir....
  2. Sıcaklarda Nasıl Makyaj Yapılmalı

Sıcaklarda Nasıl Makyaj Yapılmalı

Kızlar bu yaz çok sıcak geçiyor bu sıcaklarda hiç birimiz makyajla uğraşmak istemiyoruz ama bazı özel günlerde makyaj yapmak gerekiyor...Peki bu sıcaklarda makyajımızın akmaması için ve dahada güzel görünmek için nasıl makyaj yapmak gerekir... İşte cevabı :tik: Fondöten ipuçları Hava sıcakken fondöten katınızı ince tutun. Cilt tonunuz yaz aylarında değişeceği için sevdiğiniz fondötenin...
  3. Doğal Makyaj Nasıl Yapılmalı

Doğal Makyaj Nasıl Yapılmalı

Doğal makyaj, doğal makyaj yapımı, makyajın püf noktaları hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Doğal makyaj yapımı ve yapım aşamaları yazımızda mekler. İşte, 10 adımda doğal makyajın püf noktaları: 1. Görünüm Doğal makyajda görünüm, iştah açan dudaklar ve yürek titreten gözler üzerine. Ne dumanlı gözler, ne de ağır fondötenlere gerek var. 2. Rengini bul Hangi rengin sizin...
  4. Gebeyken Nasıl Makyaj Yapılmalı?

Gebeyken Nasıl Makyaj Yapılmalı?

gebe makyajı, hamile makyajı, gebe makyajı nasıl olmalı Sevgili melekler, zorlu ancak bir o kadar da mutlu geçen gebelik döneminizde aldığınız kilolar, güzel ve hoş görünmenize engel olmamalıdır. Zaten çok kilo aldım diyerek bakımınızı boşvermemeli, makyajınızı dahi eksik etmemelisiniz tabi bazı noktalara dikkat etmek üzere. Nedir bu noktalar, gebelik makyajı nasıl olmalı, tüm bu soruların...
  5. Gece Davetleri İçin Gece Makyajı Nasıl Yapılır, İşte Tavsiyeler!

Gece Davetleri İçin Gece Makyajı Nasıl Yapılır, İşte Tavsiyeler!

gece makyajı, gece makyajları, gece makyajı örnekleri Sevgili melekler, özellikle yazın artan düğün, nişan, sünnet ve özel gece davetleri için ayrı bir özen gösteririz. Kıyafet ve saç yapımı yanında makyaja da özen göstermek gerekir. Özen göstermek derken söylemek istediğimiz sadece daha kırmızı bir ruj ya da daha koyu bir allıktan ibaret değil elbet. Gece davetlerinde yapacağımız makyaj...

Sayfayı Paylaş