gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Gece Oldu Sözüm Bitti Uykum Geldi Yatağım Boş Üşüyorum

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

uykum geldi yatağım boş nerdesin gece oldu sözüm bitti uykum geldi yatağım boş üşüyorum nerdesin sözüm bitti üşüyorum gece oldu [​IMG]
    Gerçekler nerde hüzünler çoğalmış
    Aşk için kurduğum düşlerimin yerini
    Kocaman yanılgılar almış
    Geriye dönemem
    Ölümden beterdi yenilgiler
    Gözyaşlarım birer birer uykularımda toplanmış
    Gece oldu sözüm bitti uykum geldi yatağım boş üşüyorum nerdesin
    Tükendim artık sen yoktun hiç olmadın ben ağladım sen güldün nerdeyim
    Sevgiler nerde, gerçekler yalanmış
    Aşk için kurduğum düşlerin yerini kocaman yanılgılar almış
    Günleri geçiremem kalbimden düşer sevişmeler
    Gidişlerin birer birer özleminde çoğalır
    Gece oldu sözüm bitti uykum geldi yatağım boş üşüyorum nerdesin
    Tükendim artık sen yoktun hiç olmadın
    ben ağladım sen güldün nerdeydin

**ALINTI**
    tatlıaşkım

Gece Oldu Sözüm Bitti Uykum Geldi Yatağım Boş Üşüyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Yıllarım Boşa Geçti

Cengiz Kurtoğlu - Yıllarım Boşa Geçti

Hasretinin peşinde, Çok mevsimler değişti Şimdi anlıyorum, anlıyorum ben Yıllarım boşa geçti Nerde benim gençliğim, Nerde senli günlerim Yok kendimden haberim, Yıllarım boşa geçti Geri dönmek artık zor, Sensizlik yaşanmıyor Hayat geldi, gidiyor, Yıllarım boşa geçti Nerde benim gençliğim, Nerde senli günlerim Yok kendimden haberim, Yıllarım boşa geçti
  2. sözde aşk bitti

sözde aşk bitti

aralarında aşk dedikoduları olan fakat Rezza Zarrab tarafından yalanlanan aşkın bittiği söyleniyor....... EBRU’NUN AŞKI BİTTİ ŞARKICI EBRU GÜNDEŞ’İN, AZERBAYCANLI İŞADAMI REZA ZARRAB’TAN AYRILDIĞI KONUŞULUYOR.... Sevgilisi Osman Tan Erkır’dan sessiz sedasız bir şekilde ayrılan Ebru Gündeş, geçtiğimiz aylarda Reza Zarrab’la yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti.. Şimdilerde ise...
  3. geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye geçmiş olsun sözleri 2012 Sevgiliniz hasta mı oldu, vah vahhh geçmiş olsun diyoruz. Ha pardon sizde geçmiş olsun demelisiniz değil mi :) O halde bizde size en güzel geçimş olsun sözlerini sunalım arkadaşlar :) İşte Melek'ler, geçmiş olsun sözleri sevgiliye söylenecekleri :) Hemen iyileşip aramıza dönmeni diliyoruz Bitanem, çok geçmiş olsun, seni seviyoruz....
  4. Geçmiş Olsun Sözleri

Geçmiş Olsun Sözleri

Geçmiş Olsun Sözleri selam arkadaşlar sizden Geçmiş Olsun Sözleri istiyorum.
  5. Yatak başınız boş kalmasın

Yatak başınız boş kalmasın

Yatak başı dekorasyon örnekleri Yatak odası dekorasyonu Farklı bir yatak odası dekorasyonu tasarlıyorsanız bu yatak başı duvar dekorasyon örnekleri size fikir verebilir meleklerim. Sizde farklı objeler kullanarak şık duvarlar elde edebilirsiniz.

Sayfayı Paylaş