gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gece rüyamda ölmüş dedemi ve babaannemi gördüm yorum bekliyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar geçen gece rüyamda ölmüş babaannemi ve dedemi gördüm.Tövbe tövbe birimizi çağırıyor olmasınlar :S Allah korusun :S

2. huzursokaqı

huzursokaqı Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    38
    Ödül Puanları:
    18
    dua oku yasin oku derim ben

3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz,
    Vefat eden dedeniz amcanız bir akrabanızı rüyanızda görmek sizden dua ve hayır beklemektedir.

Dede olduğunu görmek uzun ömre delalet eder.

Rüyada dedenizi görmek, beklediklerinizin gerçekleşeceğini simgelediği gibi, güzel bir bebeğede işaret eder.

deniz-07 bunu beğendi.
gece rüyamda ölmüş dedemi ve babaannemi gördüm yorum bekliyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. rüyamda ölmüş babaannemin yeniden öldüğünü ve arkadşımın evinde yattığını gördüm

rüyamda ölmüş babaannemin yeniden öldüğünü ve arkadşımın evinde yattığını gördüm

rüyamda ölmüş babaannemin yeniden öldüğünü ve arkadşımın evinde yattığını gördüm bide rüyamda kimse ağlamıyordu bi tek ben ağlıyordum bunu yorumlarsanız çok sewinirim şimdiden teşekkürler.
  2. Vefat eden dedemin öldüğü gece bir rüya gördüm.

Vefat eden dedemin öldüğü gece bir rüya gördüm.

Rüyamda memleketimi gördüm, normalde kıraç bir bölgedir bizim oralar. Ama rüyamda çevreye hakim bir tepeden memleketime bakıyorum ve her yer yemyeşil, kocaman ağaçlar, ortasından da kocaman bir nehir yavaş yavaş akıyor, hatta nehrin içinde küçük adacıklar var, etrafta kuşlar uçuşuyor. Rüyamda diyorum Allah'ım ne güzel olmuş benim memleketim. O rüyayı gördükten sonra ertesi gün haber aldım ki...
  3. Ruyamda aslinda ölmüş birisini görmek ( dedemi gördüm )

Ruyamda aslinda ölmüş birisini görmek ( dedemi gördüm )

Ruyam da dedemi gordum lakin dedem ben dogmadan once olmustu onu hic gormedim sadece fotograflardan biliyorum kendisini iste ruyamda onu gordum ama diri halde benimle konusuyordu bile ustunde beyaz gomlek ve siyah pantolon vardi,pek bir sey hatirlamiyorum ama birazcik zayifti sanki ama gulumsemisti bana. Cevap verirseniz cok sevinirim cok etkisinde kaldim,tesekkurler
  4. Rüyada Ölmüş Dedeyi Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Ölmüş Dedeyi Görmenin Tabiri Nedir ?

Rüyada Vefat Etmiş Dede Görmek Rüyada Ölmüş Dedeyi Görmek Rüya tabirleri ile ilgilenen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için rüyada ölmüş çocuğunu görmek tabirinin ardından bu kez rüyada ölmüş dedeyi görmek ne anlama geliyor tabirine bakalım... Dedesinin öldüğünü görmek; insanın isteksiz olarak çalışmasıdır. Rüyada ölen dedesini görmek; Vefat eden dedeniz amcanız bir...
  5. rüyamda babaannemi hasta gördüm :(

rüyamda babaannemi hasta gördüm :(

kızlar nası bi bilince sahibim bilmiyorum ama ben gene rüya gördüm ve internette tam açıklaması yok.ben babaanneme çok düşkünümdür o baktı büyüttü her şey bi yana o bi yanadır.grip olmuştu öksürüğü var boğazı ağrıyodu sanırım bunu çok içerlemişim ben.rüyamda evimizde koltukta oturur vaziyette duruyodu ama kolunda serum vardı inme inmiş yüzüm ondan geriliyodu doktor bilememiş diyodu...

Sayfayı Paylaş