gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gece Sesleri 21.Bölüm Özeti

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Seyhan, serbest kaldıktan sonra fabrikaya işinin başına geri döner. Ancak Aslı’nın kendisini bırakıp Yağız’la evlenmesine hala bir anlam veremez. Rengigül de Aslı’nın bu ani evliliğini bir türlü kabullenmek istemez.
    Aslı’yla konuşmamayı bir süre daha devam ettirir.

Aslı ise mutlu evlilik oyununa
    devam eder ama hala Seyhan’ı sevdiği için kafası karmakarışıktır.

Gece Sesleri 21.Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Sesleri 12.Bölüm Özeti

Gece Sesleri 12.Bölüm Özeti

12. Bölüm Aslı'nın babası Sinan, tesadüfen öğrendiği Yağız'ın Kerami Bey'i öldürdüğü gerçeğini ona karşı şantaj olarak kullanmaya başlar. Kimliğini gizleyerek Nedim ve Yusuf'u arar. Kerami Bey için mevlüt okutulduğu bir günde böyle bir telefon alan iki kardeşin beklemekten başka çareleri yoktur....
  2. Gece Sesleri 16.Bölüm Özeti

Gece Sesleri 16.Bölüm Özeti

Yusuf, Yağız’ın oğlu olduğu gerçeğini öğrendikten sonra uzun süre kendisine gelemez. Yağız’ın Bozova’ya gelişi, şirkete işe girişi, bir gün kendisine bir şeyler anlatmak için geldiği gün bir film şeridi gibi gözünün önünden geçer. Yıllarca oğlunun varlığından habersiz yaşadığını öğrenmek onu adeta yıkmış ve özellikle annesine karşı düşman olmasına neden olmuştur. Bu arada Aslı, Elvan’ın...
  3. Gece Sesleri 23.Bölüm Özeti

Gece Sesleri 23.Bölüm Özeti

Ceyda ve Özkan birbirlerini vurarak ölürler. Polis bu iki ölümün ardındaki sırrı açığa çıkarmaya çalışır. Elvan ise babasının ardından annesini kaybetmenin acısını yaşıyordur. Ancak polislere Özkan’ı tanımadığını söyler. İyice içine kapanan Elvan, ailenin sorularına karşılık doğacak bebeğinin babasının Seyhan olduğu yalanını söylemeye devam eder. Sultan Hanım, rahmetli kocası Kerami Bey’in...
  4. Gece Sesleri 24.Bölüm Özeti

Gece Sesleri 24.Bölüm Özeti

Elvan sakladığı gerçeklerden dolayı oldukça huzursuzdur. Babasının ve annesinin ölümü ardında yatan olayların suçunu daha fazla taşıyamaz ve bütün yaşadıklarını amcası Nedim'e anlatır. Doğacak çocuğunun babasının annesiyle birlikte ölen seyis Özkan olduğunu itiraf eder. Nedim ise Elvan'ın pişman olduğunu anlar ve onu artık fazla suçlamanın anlamsız olduğunu düşünür. Ancak annesi Sultan...
  5. Gece Sesleri 26.Bölüm Özeti

Gece Sesleri 26.Bölüm Özeti

Yağız zorla yanında tuttuğu Aslı ile birlikte, peşinde olduğu polislerden son anda kaçmayı başarır. İstanbul'a giderek bir arkadaşının evine sığınır. Hazırlıklarını tamamlayıp izini belli etmeden yurtdışına kaçma niyetindedir. Öte yandan Rengigül ve Nedim, Aslı'nın bir an önce Yağız'ın elinden kurtulması için sabırsızlanırlar. Ancak Seyhan'ı, son kozunu paylaşmak isteyen Yağız'dan kötü...

Sayfayı Paylaş