gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Gece Sesleri 24.Bölüm Özeti

Konu, 'Biten Diziler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Elvan sakladığı gerçeklerden dolayı oldukça huzursuzdur. Babasının ve annesinin ölümü ardında yatan olayların suçunu daha fazla taşıyamaz ve bütün yaşadıklarını amcası Nedim'e anlatır. Doğacak çocuğunun babasının annesiyle birlikte ölen seyis Özkan olduğunu itiraf eder.

Nedim ise Elvan'ın pişman olduğunu anlar ve onu artık fazla suçlamanın anlamsız olduğunu düşünür. Ancak annesi Sultan Hanım'a bu durumu açıklamak zorundadır.

Sultan Hanım Elvan'ın başından geçenleri öğrendiğinde ise sinirlerine hakim olamaz ve torununu evden kovar.

Elvan'ın gözyaşları yaşananları değiştirmeye yeterli değildir.

Öte yandan Sultan Hanım, kocasının katili olduğunu öğrendiği Yağız'dan intikam almaya devam eder.

Bu sefer Yağız iki kişi tarafından tuzağa düşürülür ve kaçırılır.

Seyhan tesadüfen Aslı'nın olduğunu öğrenir. Aslı'dan iyice umudunu keser ve Bozova'dan ayrılmaya karar verir. Aslı iseolduğunu sadece annesine söyler. Yağız'ın bilmesini istemez.

Gece Sesleri 24.Bölüm Özeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece sesleri 2. bölüm özeti

Gece sesleri 2. bölüm özeti

Nedim’le Rengigül’ün evlendiği akşam Ortaçlı ailesi acı bir olayla sarsılır… Ailenin reisi Kerami Bey’e konağın yakınında bir araba çarpar… Arabayı kullanan, acı gerçeklerle yüzleşen ve kendisine yapılan haksızlığı bir türlü kabullenemeyen Yağız’dır… Alkollü bir şekilde yaptığı kazanın ardından hızla olay yerinden uzaklaşır… Hastaneye kaldırılan Kerami Bey hayatını kaybeder… Ortaçlı...
  2. Gece sesleri 4. bölüm özeti

Gece sesleri 4. bölüm özeti

Sultan Hanım tarafından vurdurulan ve yaralanan Yağız, bütün gerçekleri Nedim ve Yusuf’a anlatmak için fabrikaya gider. Bunu haber alan Sultan Hanım da fabrikaya gelmiştir. Yağız, Sultan Hanım’ı konuyu değiştirip hedef saptırarak kendisini vurduranların Ortaçlıların bir düşmanı olabileceğini söyler. Nedim ve Yusuf, annelerinin Yağız’ı fabrikada işe almalarını isteğini, gönülsüz bir şekilde...
  3. Gece Sesleri 14.Bölüm Özeti

Gece Sesleri 14.Bölüm Özeti

Ölen babasının alacaklıları tarafından kaçırılan Aslı'yı kurtarmaya çalışan Seyhan da rehin tutulur. Fidyeyi alan alacaklılar Aslı ve Seyhan'ı öldürmeye karar verirler. Aslı ve Seyhan elleri kolları bağlı onlara boyun eğerek sadece birbirlerine olan aşklarını söylemekle yetinirler. Öte yandan Bozova'da Ortaçlı ailesinde ilişkiler iyice karışmaya başlar. Yusuf ve Tuna eski günlerdeki gibi...
  4. Gece Sesleri 18.Bölüm Özeti

Gece Sesleri 18.Bölüm Özeti

Kazanın ardından hastanede yatan ve iyileşerek çıkan Yağız, ifadesiyle Seyhan'ın masum olduğunu kanıtlar. Nezarethaneden çıkan Seyhan, Aslı ile birlikte evlilik hazırlıklarını bir an önce bitirmek istemektedir. Aslı ise geleneklere uygun istediği gibi bir evlilik töreni hayal etmektedir. Aslı'yı annesinden istemek üzere konağa giden Seyhan, Aslı'yla sözü kesileceği sırada kendini içinden çok...
  5. Gece Sesleri 20.Bölüm Özeti

Gece Sesleri 20.Bölüm Özeti

Aslı’yla Yağız Evlenir… Aslı için Zor Günler Başlar… Seyhan Sonunda Serbest Bırakılır… Yağız’ın Tehditlerinin Sonu Yoktur… Aslı’yla Yağız’ın evlilik haberiyle bütün Ortaçlı ailesi sarsılır. Özellikle Rengigül, kızı Aslı’nın kendisinden habersiz evlenmesine oldukça sinirlenir. Aslı’nın bu ani evlilikle ilgili yaptığı açıklamalar annesine hiç inandırıcı gelmez. Anne ile kızın arası iyice...

Sayfayı Paylaş