gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Gece taaruzuna hazırlanıyorlar

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

İsrail gizli servisi Mossad'a yakınlığıyla bilinen Debkafile Bush'un İran planını yazdı. Habere göre ABD, İran Devrim Muhafızları'na yönelik pek yakında sınırlı bir gece taaruzuna hazırlanıyor. İran ise planı biliyor ve karşı atağa hazırlanıyor.
    Debka sitesinde yer alan habere göre, görev süresi kasımda bitecek olan ABD Başkanı Bush, çok yakın gelecekte, İran'a karşı ilk somut saldırısını planlıyor. Debka'nın "Washington'daki kaynaklarına" dayanarak verdiği habere göre, Bush'un ilk hedefi İran Devrim Muhafızları.

Başkan Bus'un, İran Devrim Muhafızları'nın eğitim kampları, mühimat depo ve fabrikaları ile iletişim merkezlerinin vurulacağı operasyona her zamandan daha yakın oladuğunu belirten Debka, plana göre bunun bir gece hava taaruzuyla gerçekleşeceğini yazdı.

Ancak İran'ın da ABD'nin gece taaruzu planını öğrendiğni belirten Debka, Tahran'ın da böyle bir taaruza karşı tüm hazırlıklarını tamamladığını ileri sürdü ve İran Savunma Bakanı General Mustafa Muhammed-Najjar'ın iki gün önce "İran silahlı kuvvetleri her türlü saldırıya karşı hazırlıklarını tamamlamıştır" şeklindeki sözlerini hatırlattı.

Debka, İran Devrim Muhafızları'na ait bazı eğitim kamplarının da iki günden beri boş olduklarına dikkat çekti. İddiaya göre bölge "çok yakında" çok fazla ısınacak.

kaynak:hürriyet.com

2. no man no cry

no man no cry Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gece taaruzuna hazırlanıyorlar
    bush yönetimi şimdiye kadar ırak ta abd askerlerini ıran ın öldürdüğüne kanıt bulamadı.nereye gelecek, söyleyeyim size.iş sonunda ıran ın uranyum zenginleştirme programına gelecek.ve gelmiş vaziyette de.ancak uluslararası atom enerjisi kurumunun ıran ın nükleer silah geliştirme adına hiçbir şey bulamaması da abd yi üzen diğer bir olay.ve böyle gelişmesini de ümit etmekteyim.ama abd tabi buna inanmamakta.işte böyle ..... bir yönetim.(boşluğa istediğinizi getirebilrsiniz.)senaryo şu.eğer bush yönetimi gerçekten bir saldırı düzenlemek isterse hava saldırısı düzenleyecektir.silah ve mühimmatları yok etme adına.ama iran savunma bakanı bazı yerleri boşalttıklarını duyurdu.neticede bu da tam bir facia olur.böly eolursa iran petrol sevkiyatını yaptığı hürmüz boğazını kapatır.ve petrol fiyatları mâlumunuz.iraktaki şiilerin abd askerlerine karşı saldırılarının somut olarak en büyük destekçisi olurdu.sonrası avrupa ve amerikada meydana gelecek intihar saldırıları.dahası abd ve israil in işgali altında olduğu bölge halklarının öfkelerinin kabarması.ve hizbullahın israile füze saldırılarının yapmasının gayretlendirilmesi...şu bir gerçek ki ıran ın uranyum zenginleştirme programının durdurulmasını isteyenler buna binaen abd nin saldırmasını da istemeyenlerdir(avrupa ülkeleri).neden çok bariz:tabiri caizse terörist saldırıları.ama ben, abd nin iran a saldıracağı görüşünde değilim.işte böyle:D:D

Gece taaruzuna hazırlanıyorlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kylie muhteşem partiye hazırlanıyor!

Kylie muhteşem partiye hazırlanıyor!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. gece

gece

Ağlıyordum hergün gündoğumandan önce yoksa doğumlarda mı acıydı benim için ölümler kadar.Neyin karanlığının içine hapsedilmiştim buaralar bilmiyorum, yoksa bir karanlığa hapsedilmeyi yeğleyecek kadar boşluktamıydım. Ağlıyordum sevdiğim için ama bundan ne sevdiğimin haberi vardı nede sevmediğimin.Gözyaşlarım herakşam yastığımın dokularına yavaş yavaş işliyordu acımın kalbime işlediği gibi...
  3. Doğuma Hazırlanıyoruz

Doğuma Hazırlanıyoruz

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Cemil ipekçi evlenmeye hazırlanıyor.

Cemil ipekçi evlenmeye hazırlanıyor.

ender polat kimdir cemil ipekçi evlendi kenan ipekci Allahım dünyanın sonumu geliyor nedir bu bunlar gözönünde olan insanlar örnek olacaklarına yaptıklarına bakın rezalet allah islah eylesin:sinir: ÜNLÜ MODACI CEMİL İPEKÇİ, NİŞANLISI GRAFİKER ENDER POLAT İLE EVLENMEYE HAZIRLANIYOR. Sivaslı grafiker Ender Polat ile nişanlanan ünlü modacı Cemil İpekçi, İzmir Kordon'da...
  5. Doğuma Hazırlanıyoruz.

Doğuma Hazırlanıyoruz.

Sayfayı Paylaş