gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

gece uyurken kına yaktılar

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

gece uyurken kına yakılmış elime bunun anlamı nedir?

gece uyurken kına yaktılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları // Kalbin Kadar Yakın 2008

Gece Yolcuları // Kalbin Kadar Yakın 2008

01_İhtimal 02_Yıldızlardayım 03_Kapatma Gözlerini 04_Bir yer Var mı 05_Sırılsıklam 06_Aşklar da Yorulur 07_Dur Gitme 08_Değer mi 09_Geceler Sevenler İçindir 10_Bir Daha Dönme 11_Olmuyor 12_Masal 13_Sen Gidince
  2. Gece Yolcuları Son Albüm “Kalbin Kadar Yakın”

Gece Yolcuları Son Albüm “Kalbin Kadar Yakın”

gece yolcuları son albüm gece yolcuları yeni albüm son albümü kalbin kadar yakın indir klip İki yıl aradan sonra beklenen albüm “Kalbin Kadar Yakın”…1993 yılından bu yana birlikte başarılı albüm çalışmalarına, konserlere imza atan Gece Yolcuları, “Kalbin Kadar Yakın” adını taşıyan üçüncü albümlerini Şubat ayında dinleyenlerine ulaştırıyor. Daha önceki albümlerinde güçlü baladlara imza atan...
  3. Kimin cocuklugu böyle gecti?

Kimin cocuklugu böyle gecti?

Çocuk olmanın en iyi yanı aptal olma hakkına sahip olmanızdır. Misal ben diş macununun tadını sevmediğim için yıllarca tüp çikolatayla dişimi fırçaladım. Ekmeğe diş macunu sürüp yiyen bir çocukla dialektik gereği iyi arkadaş olduk. Aptallık konusunda sınır tanımıyorduk. Çarşaftan kedi paraşütü icad ettiğimizi, kedileri bu paraşüte bağlayıp balkondan attığımızı hatırlıyorum. Kediler...
  4. Bergüzar korel, balıkçıda kına yaktı!..

Bergüzar korel, balıkçıda kına yaktı!..

bergüzar korel kıyafetleri bergüzar korelin hamile kıyafetleri korel hamile elbiseleri ünlülerin kına Allah tamamına erdirsin:) 7 Ağustos'ta dünyaevine girecek olan "Binbir Gece" dizisinin iki ünlü oyuncusu Bergüzar Korel ve Halit Ergenç, önceki akşam Cankurtaran'daki Giritli Balık Restaurant'ında aile arasında bir kına gecesi yaptı. Bergüzar Korel'in annesi Hülya Darcan'ın...
  5. Cinler insanın eline ayağına kına yakarmı ?

Cinler insanın eline ayağına kına yakarmı ?

Sevgili okurlar bu gün farklı ve bir o kadar da gizemli bir olaya değinmek,kaleme almak istiyorum.Doğaüstü olaylara ne kadar inanırsınız bilmem ama tamamen yaşanmış ve bana nakledilmiş ,açıklanmayan bir olayı açıklamak istiyorum.Gece uyurken bazı insanların eline ayağına kına yakılıyormuş.Bu olayı daha önce bir kez daha duymuş açıkçası hayretler içinde dinlemiştim ve inanmamıştım.Rivayet...

Sayfayı Paylaş