gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Gece Ve Pisiler

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Gece Ve Pisiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ay ve Gece

Ay ve Gece

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Mor Ve Ötesi - Gece

Mor Ve Ötesi - Gece

Bıktım artık susmaktan Bunca yıl seninle geçti Bir çift lafa muhtacız İki yabancı gibi Saat gece üç olmuş Kapında ben, ben yokum sanki Şimdi gerçeği söyle Sonra yap istediğini Yeter artık, hiçbir şey eskisi gibi değil Yeter artık, aslında sen hiç sevmedin Yoruldum suçlanmaktan Yanında hiç olmadım sanki Yüzün her şeyi söylerdi Ama bakmıyor şimdi Bıktım artık susmaktan Bunca yıl seninle...
  3. gece kıyafetleri ve abiyeler

gece kıyafetleri ve abiyeler

cool kıyafetler miss defne gece kıyafetleri miss defne gece kiyafetleri elbiseleri
  4. Gül ve Gece

Gül ve Gece

Gül ve Gece Gül ile bülbülün hikâyesinde gülün adı bülbülün kanıdır gece. Ve aynı hikâyede gece ilham olur aşka düşen bîçâre gence.Leyl’dir gece kelimelerin en karanlığıdır. Leyla olur gece sebebi mecnunluğundandır. Yusuf’un gözleridir gece Züleyha’ya. Yusuf’un sözleridir gece Züleyha’ya. Züleyha bir ince sızıdır ki aynı gecelerde yazgısı düşer ay yüzlü Yusuf’a. Yazıdır gece semaya yazılan...

Sayfayı Paylaş