gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Gece Yolcuları’ndan yeni klip – Dur Gitme

Konu, 'Müzik Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Gece Yolcuları hayranlarına müjde.. Grubun yepyeni klibi çekildi arkadaşlar klipteki görüntüler tamamen doğal ve konser kayıtlarından derlenen görüntüler

Kalbin Kadar Yakın” adlı albümlerinden “Değer mi?”, “İhtimal” ve “Yıldızlardayım” şarkılarının video kliplerinin ardından albümün 4.video klibi, “dur gitme” adlı parçaya çekildi. Sahne performanslarıyla dikkat çeken Gece Yolcuları…
    ilk kez konser performanslarının yer aldığı bir video klibe imza attı.

Gece Yolcuları Mayıs/2009 turnesi kapsamında üniversitelerde birçok başarılı konser vermişti. “Dur Gitme” videosu da bu konserlerden alınan görüntülerden oluşturuldu.

Gece Production koordinatörlüğünde çekilen video klipte birçok kamera kullanıldı. Konser görüntülerinin kurgusu ise Çağrı Türkkan (Böcek Yapım) tarafından özenli bir çalışmayla yapıldı.

Gece Yolcuları’ndan yeni klip – Dur Gitme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Grup As - Gitme Dur

Grup As - Gitme Dur

Anladım herşey faydasız Birlikte olmamız imkansız Aşkımız değil bir çare Geç olmadan ayrılmalıyız Nasıl da söylersin bunları Saymadan geçen o Yılları Ayrılıktan söz etme ne olur Alda git gideceksen canımı Gitme dur ne olur bırakma ellerimi Ne olur söyle hiç mi sevmedin beni Yok olur kırılır bu kalbim sensiz şimdi Ne olur gitme aşkımız bitmesin böyle Ne olur anla sen halimi Üzgünüm başka bir...
  2. Hakan Altun - Dur Gitme

Hakan Altun - Dur Gitme

Ben gönlümü koymuşum bu yana Sen yaptın ki söyle başka Yüreğim ayaklar altında Mutluysan bakma ardına Zavallı bir kalp, yorgun bir nefes Yolunu gözleyecek Belki hasret belki nefret Gecelerce sürecek x 2 Dur gitme dur ne olur Gidersen sonum olur Beni böyle kaderime mahkum edip terk etmek olur Bir şans versen ne olur Dur gitme dur ne olur Gidersen sonum olur Beni böyle kaderime mahkum edip...
  3. Herseyim DUR gitme...

Herseyim DUR gitme...

hakan altun bebeğim sevdiğim herşeyim benim cok duygusal bir paylasim sizlerle meleklerim... -HERŞEYİM DUR GİTME- Dilimin ucunda gitme dur desem Ya gülüp geçersen Yok söyleyemem Bilmezsin uğruna bu can neleri yakar Gururum önümde bir deli duvar Gidersen ömrüm bir sen daha nerden bulacak Ya bir daha görmezsem Tanrı'm ne olacak Yapamaz yaşayamaz bu kalbim sensiz...
  4. Dur GİTME !!!

Dur GİTME !!!

Yani tamamen olmayacak mısın.. Gözlerine baktığımda hüznümü bir nebze dindiren ışığı kapatacakmısın. Yada varlığına inandığım odalarım boşmu kalacak.. Ellerimi tutmalıydın evet..Tutma anını yaşamalıydık ama şimdi Onun hayali bile mi olmayacak avuç içlerimde.. Avuç içlerimde terleyen bir yokluğun sızlarken Yani şimdi avuçlarımda mı kanayacak yüreğim gibi. Yangınların...

Sayfayı Paylaş