gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gece Yolcuları - Rüya

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Rüyalarında ben varım Düşünde gördüm Gözyaşında ben varım
    Hayalinde gördüm
    Rahatça uyur musun ben olsam yanında?
    Gözyaşını siler misin ben olsam koynunda?

Dur! Uyuma! Rüyan olurum
    Sus! Konuşma! Belan olurum

Gece Yolcuları - Rüya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları - Yaban Gülü

Gece Yolcuları - Yaban Gülü

Senİ Sarayim Derken Dİkeenİn Batti YapraĞinin GÜzel Rengİ GÖzÜmden Akti Seven Dİkene Katlanir AyriliĞa YÜrek Mİ Dayanir Of Of Of BÖyle Gİtme Yaban GÜlÜ BÖyle Bİtme Yaban GÜlÜ Dİkenlerİ Yalan GÜlÜm Sevdayi Bİtİrmez ÖlÜm
  2. Gece Yolcuları - Of !

Gece Yolcuları - Of !

Öyle çok yorgunum ki Çok bezmişim kendimden Dünyayı kırık bulmuşum İçinde bir şey yokmuş(2) Kırmaya bir kalp bulsam İnan hiç dokunamam Tutmaya bir el bulsam Kolumu kaldırıp alamam Of! Demeye halim yok Ah! Demeye dilim yok Bakıp görecek gözüm yok(2)
  3. Gece Yolcuları - Gökler Ağlıyor

Gece Yolcuları - Gökler Ağlıyor

Caddeler karanlık caddeler ıpıslak Yalnız geçen ilk gecemde gökler ağlıyor gökler ağlıyor gökler ağlıyor Gözlerim kızarmış gözlerim şişkin Sensiz geçen ilk gecemde gökler ağlıyor gökler ağlıyor gökler ağlıyor Birileri birşeyler söylesin Şu vefasız insanlara Nasıl nası nasıl nasıl nasıl katlanırım? Senin boşluğun büyük Yapayalnız bu dünyada Nasıl nasıl nasıl nasıl nasıl yaşarım?...
  4. Gece Yolcuları - Allahım

Gece Yolcuları - Allahım

Aşkınla zehirleyip Öldürüyorsun beni. Ben ölmeye razıyım Yeterki sen sev beni! Sakın sevgilim sakın Beni unutma! Allahım allahım Bir çıkış yolu bana Ömrümü harcadım Bir vefasız uğruna
  5. Gece Yolcuları

Gece Yolcuları

Gece Yolcuları UZUN BİR SÜREDİR SİZLERİ ORTALARDA GÖRMÜYORUZ. ALBÜM DIŞINDA KONSER PERFORMANSLARI İLE SIK SIK SAHNEDE OLURDUNUZ AMA PERFORMANSLARA DA ARA VERDİNİZ. HAZIRLIKLAR YENİ ALBÜM İÇİN Mİ ? Evet, Gece Yolcuları şu an yeni albüm için stüdyoda. Kayıtlarımız devam ediyor. Bu albümde de önceki iki albümümüzde olduğu gibi Cem Özkan ile beraber çalışıyoruz. Cem bizim yol...

Sayfayı Paylaş