gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Gece Yolcuları - Teker Teker

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Yine yanlış seçim... Yine bir yalancı... Tükettik ömrümüzü aşkın uğruna....

Yine bir kördüğüm...
    Yine aynı hüsran...
    Nereye kadar bu böyle... aşkın uğruna...

Harcadınız beni... artık yeter...
    Her yeni sevgili... daha da beter...
    Teker teker gelin ulan teker teker...

Sizi bana sayıyla mı...verdiler...

Gece Yolcuları - Teker Teker konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları - Boşver

Gece Yolcuları - Boşver

bosver bosver bosver la la lalala la la lala la la lalala la la lala Artık burdan kaçmalı Sakin bir yer bulmalı Gitmeli uzaklara Dedim ama olmuyor Kalbim huzur bulmuyor Boşver bosver bosver lalalala... Şimdi zaman durmalı Herkes sakin olmalı İnmeli güneylere Dedim ama olmuyor kalbim huzur dolmuyor Ama Boşver bosver bosver lalalala...
  2. Gece Yolcuları - Ayrılığın Sonrası

Gece Yolcuları - Ayrılığın Sonrası

Ayrılmak ne garip Çok üşüyorum Evsizler gibi Gökyüzüne haykırsam Döner denize Yağmurlar gibi Ağlarsam olur mu? Belki bir umut Bebekler gibi Kimbilir kaç aşık Bense bir kişi Tende tüy gibi Yaşanası bir şey değil Ayrılığın sonrası
  3. Gece Yolcuları röpörtajı

Gece Yolcuları röpörtajı

gece yolcularının isimleri gece yolcuları isimleri yolcuları röportaj Gece Yolcuları 3. ALBÜMÜNÜZ “KALBİN KADAR YAKIN”I YAYINLADINIZ, BU ALBÜMDE BİZİ NASIL BİR GECE YOLCULARI BEKLİYOR ? Gece Yolcuları 3. albümleri “Kalbin Kadar Yakın” için 6 aydır stüdyodaydı. Stüdyo aşaması ve kayıtlar bitti ve albüm 14 Şubat’da piyasaya çıktı. Klip çalışmasının hazırlıklarındayız şu anda....
  4. Gece Yolcuları

Gece Yolcuları

Gece Yolcuları UZUN BİR SÜREDİR SİZLERİ ORTALARDA GÖRMÜYORUZ. ALBÜM DIŞINDA KONSER PERFORMANSLARI İLE SIK SIK SAHNEDE OLURDUNUZ AMA PERFORMANSLARA DA ARA VERDİNİZ. HAZIRLIKLAR YENİ ALBÜM İÇİN Mİ ? Evet, Gece Yolcuları şu an yeni albüm için stüdyoda. Kayıtlarımız devam ediyor. Bu albümde de önceki iki albümümüzde olduğu gibi Cem Özkan ile beraber çalışıyoruz. Cem bizim yol...
  5. Gece yolcuları-yaban gülü

Gece yolcuları-yaban gülü

Dm Am Seni sarayım derken dikenin battı F C Bb C Yaprağının güzel rengi gözümden aktı Dm Am Seni sarayım derken dikenin battı F C Bb C Yaprağının güzel rengi gözümden aktı Gm Dm Seven dikene katlanır Gm C Dm Ayrılığa yürekmi dayanır Of Of Of Dm C...

Sayfayı Paylaş