gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Gece Yolcuları - Unut Beni - Akor

Konu, 'Akor-Tab-Nota' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

unut beni akor unut beni sevgilim tab uyuyorum akor sevgilim ben unutmuyorum ben unutmuyorum tab Unut Beni Bm G
    Uyuyorum, uyuyorum
    Em G F#
    Günler çabuk geçsin diye
    Bm G
    Kadehlere koyuyorum
    Em G F#
    Acımı dindirsin diye
    A G
    Bekliyorum, bekliyorum
    A F# Bm
    Bu sensizlik bitsin diye

D
    Seni özlediğim kadar
    Em F#
    Beni özlüyor musun?
    D
    Sen de rüyalarında
    Em F#
    Beni görüyor musun?

Bm G
    Öyle zor ki ayrı kalmak
    Bm G
    Öyle dayanılmaz ki

Bm G
    Unut beni sevgilim )
    A Bm ) 2
    Ben unutmuyorum... )

Gece Yolcuları - Unut Beni - Akor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları - Nerdesin

Gece Yolcuları - Nerdesin

Gittiğinden beri ağlıyorum Bittim her taraf sessiz,sessiz Sana hergün mektuplar yazıyorum Mektuplar sessiz Cevaplar sessiz Nasıl yalnız bıraktın beni Söyle nerdesin? Koşarak geleceğim geleceğim yanına Söyle nerdesin? Canım nerdesin? [Nakarat] Duy beni Ne olur al yanına Sensiz ne yaparım Şu garip dünyada Yak beni Küllerimi savur toprağa Söyle ne yaparım Şu garip dünyada 2x Gittiğinden...
  2. Gece Yolcuları - Gökler Ağlıyor

Gece Yolcuları - Gökler Ağlıyor

Caddeler karanlık caddeler ıpıslak Yalnız geçen ilk gecemde gökler ağlıyor gökler ağlıyor gökler ağlıyor Gözlerim kızarmış gözlerim şişkin Sensiz geçen ilk gecemde gökler ağlıyor gökler ağlıyor gökler ağlıyor Birileri birşeyler söylesin Şu vefasız insanlara Nasıl nası nasıl nasıl nasıl katlanırım? Senin boşluğun büyük Yapayalnız bu dünyada Nasıl nasıl nasıl nasıl nasıl yaşarım?...
  3. Gece Yolcuları - Düşeş

Gece Yolcuları - Düşeş

Ne de kolay söyledin Bitsin dedin yürümez dedin Kahroldum ama 'dur' demedim Özledim ama 'gel' diyemedim(2) bu gunleri bekledim sokaklardasın gozun aydın yalan attın sen beni sattın duses mi oldun gozun oldun(2)
  4. Gece Yolcuları - Allahım

Gece Yolcuları - Allahım

Aşkınla zehirleyip Öldürüyorsun beni. Ben ölmeye razıyım Yeterki sen sev beni! Sakın sevgilim sakın Beni unutma! Allahım allahım Bir çıkış yolu bana Ömrümü harcadım Bir vefasız uğruna
  5. Gece Yolcuları

Gece Yolcuları

Gece Yolcuları UZUN BİR SÜREDİR SİZLERİ ORTALARDA GÖRMÜYORUZ. ALBÜM DIŞINDA KONSER PERFORMANSLARI İLE SIK SIK SAHNEDE OLURDUNUZ AMA PERFORMANSLARA DA ARA VERDİNİZ. HAZIRLIKLAR YENİ ALBÜM İÇİN Mİ ? Evet, Gece Yolcuları şu an yeni albüm için stüdyoda. Kayıtlarımız devam ediyor. Bu albümde de önceki iki albümümüzde olduğu gibi Cem Özkan ile beraber çalışıyoruz. Cem bizim yol...

Sayfayı Paylaş