gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

gece yolcuları-unut beni

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

UNUT BENİ
    Uyuyorum uyuyorum
    Günler çabuk geçsin diye
    Kadehlere koyuyorum
    Acımı dindirsin diye
    Bekliyorum bekliyorum
    Bu sensizlik bitsin diye
    Seni özlediğim kadar
    Beni özlüyor musun,
    Sende rüyalarında
    Beni görüyor musun
    Öyle zor ki ayrı kalmak
    Öyle dayanılmaz ki
    Unut beni sevgilim
    Ben unutmuyorum

gece yolcuları-unut beni konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gece Yolcuları - Unut Beni

Gece Yolcuları - Unut Beni

Uyuyorum uyuyorum Günler çabuk geçsin diye Kadehlere koyuyorum Acımı dindirsin diye Bekliyorum bekliyorum Bu sensizlik bitsin diye Seni özlediğim kadar Beni özlüyor musun, Sende rüyalarında Beni görüyor musun Öyle zor ki ayrı kalmak Öyle dayanılmaz ki Unut beni sevgilim Ben unutmuyorum
  2. Unut Beni...

Unut Beni...

unut beni sevda, bir daha degil gönül kapimi calmak, sakin ugrama... aralama... es gec beni gördügün yerde, karala... geceleri rahat birak beni ugrama... beni unut sevda, degil bir daha yüregimi almak, ismimi bile anma... unut beni sevda ne olur unut sen... ama benden aynisini bekleme... sen sevmedin ki, ben seni sevdim... sadece ben...
  3. Gece Yolcuları

Gece Yolcuları

Gece Yolcuları UZUN BİR SÜREDİR SİZLERİ ORTALARDA GÖRMÜYORUZ. ALBÜM DIŞINDA KONSER PERFORMANSLARI İLE SIK SIK SAHNEDE OLURDUNUZ AMA PERFORMANSLARA DA ARA VERDİNİZ. HAZIRLIKLAR YENİ ALBÜM İÇİN Mİ ? Evet, Gece Yolcuları şu an yeni albüm için stüdyoda. Kayıtlarımız devam ediyor. Bu albümde de önceki iki albümümüzde olduğu gibi Cem Özkan ile beraber çalışıyoruz. Cem bizim yol...
  4. Gece Yolcuları - Unut Beni - Akor

Gece Yolcuları - Unut Beni - Akor

unut beni akor unut beni sevgilim tab uyuyorum akor sevgilim ben unutmuyorum ben unutmuyorum tab Unut Beni Bm G Uyuyorum, uyuyorum Em G F# Günler çabuk geçsin diye Bm G Kadehlere koyuyorum Em G F# Acımı dindirsin diye A G Bekliyorum, bekliyorum A F# Bm Bu sensizlik bitsin diye D Seni özlediğim kadar Em F# Beni özlüyor musun? D Sen de rüyalarında Em F# Beni görüyor musun?...

Sayfayı Paylaş