gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Gecelerde Demet Akalın ve Sevgilisi Ender İnal mutluluk pozları dağıtıyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

demet akalın yeni sevgilisi ender inal fotoları haberleri burada arkadaşlar. Şimdi size Önder Bekensir'le olaylı bir şekilde ilişkisine son koyan Demet Akalın'ın yeni sevgilisiyle el ele göz göze haberini sunacağım. Zira, haberden önce dikkatimi çeken konuyu dile getirmek istiyorum, Demet Akalın makyajsız hali ile cidden tanınmıyor yahu:D Bülent Ersoy makyajsız hali ile şoke etmişti beni, makyajsız ünlüler arasında birde Seda Sayan makyajsız hali ile şok etmişti beni:D Makyaj, kadını bambaşka yapar biliyorum ama bu kadarını beklemiyordum :D:D Neyse Melek'lerim, konu yönünü değiştirmeden, Önder Bekensir ayrılığından sonra geçtiğimiz günlerde Demet Akalın Ender İnal aşkı haberini sunmuştuk. Lakin şimdi de bu yeni aşıkların, Bir gece klubünde şarkıcı Tan'ın şarkılarıyla el ele göz göze romantik anlar yaşadığını duyuruyoruz :)

Ne diyelim; Allah onları ve diğer tüm aşıkları ebediyen mutlu etsin, aşklarını daimi etsin:)

Meleklermekani.com

Gecelerde Demet Akalın ve Sevgilisi Ender İnal mutluluk pozları dağıtıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Demet Akalın Sevgilisi EMİR TAMER'den Ayrıldı

Demet Akalın Sevgilisi EMİR TAMER'den Ayrıldı

1,5 AYDIR BİRLİKTE OLAN DEMET AKALIN İLE EMİR TAMER, 2009’UN İLK GÜNÜNDE AYRILDI.. Yılın son günü Okan Bayülgen’in evlilik haberi magazin dünyasında konuşulurken 24 saat geçmeden ‘uzun sürmez’ denilen Demet-Emir birlikteliğinin sona ermesi dikkat çekti... Aslında 25 Kasım’da kendi köşe yazımda (25-11-2008 tarihli yazı) Emir ile Demet’in ayrıldığı haberini yazmıştım..Araları o sıralar...
  2. Ece Erken ve Davut Güloğlu'ndan mutluluk pozları

Ece Erken ve Davut Güloğlu'ndan mutluluk pozları

davut ece aşkı ece erkenn twitter ecer erken ve davut güloğlu, aşk yaşıyormu, birliktelermi, mutluluk pozları, resimleri, haberleri, Ece Erken ve Davut Güloğlu hakkında son dönemler de "aşk yaşıyorlar, aşk mı yaşıyorlar acaba" diye söylentiler çıktı. Bu iddiaların tamda üstüne ikili mutluluk pozları verdi Melek'lerim:) İşte o haber! Ece Erken, Davut Güloğlu'nun ablasıyla...
  3. Demet Akalın ve yeni sevgilisi Ender İnal aşkın resimleri burada

Demet Akalın ve yeni sevgilisi Ender İnal aşkın resimleri burada

demet akalın yeni sevgilisi ender inal resimleri haberleri burada arkadaşlar. Önder Bekensir ile birliktelik yaşayan Demet Akalın mutlu süren aşklarını Önder Bekensir Demet Akalını aldattı iddialarından ötürü noktaladı. Bunların yanı sıra, magazin dünyasında Önder Bekensir Demet Akalı'nı yeni sevgilisiyle evde bastı haberleriyle gündemi meşgul etti.Şarkıları dillere destan olan, giydiğiyle...
  4. Demet Akalın yeni sevgilisi Okan Kurt

Demet Akalın yeni sevgilisi Okan Kurt

demet akalın yeni sevgilisi demet akalın okan kurt fotoları haberleri burada arkadaşlar. Aşklarıyla pek sık magazin gündemine gelen Demet Akalın Ender Bekensir ayrılığından sonra Demet Akalın Ender İnal ile bir birliktelik yaşamıştı. "Tı" diyoruz çünkü oda bitti Melek'lerim:D:D Ender İnal ayılığından sonra Demet Akalın yeni sevgilisi ile gündemi sardı ve muhaberilerin sorusuna hiç...
  5. İlker Kaleli ve Begüm Birgören'in Mutluluk Pozları!

İlker Kaleli ve Begüm Birgören'in Mutluluk Pozları!

ilker kaleli, begüm birgören, ilker kaleli begüm birgören Sevgili melekler, ha yakalandılar, ha yakalanacaklar derken artık iki ünlü oyuncu İlker Kaleli ve Begüm Birgören objektiflere görüntü verdiler. 'Kayıp Şehir' adlı dizide canlandırdığı 'İrfan' karakteriyle hayatımıza giren son olarakta ekranlara veda eden 'Kayıp' dizisinde izlediğimiz oyuncu İlker Kaleli önceki gece sevgilisi oyuncu...

Sayfayı Paylaş