gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Gecelere özel kombinler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Yaz aylarında gece gezmeleri daha çok olur ve geç saatlere kadar eğlenilir.Özellikle tatilde gece düzenlenen partilere,balolara ve yemeklere katılmak için çok şık giyinmek gerekiyor.Şık olmak için saatlerce uğraşırsınız.Ne giysem ne taksam vs... Ben sizi bu sıkıntıdan kurtarıyorum.Sizlere birbirinden şık gece kombinleri sunuyorum.Buyrunuz :ehi:

En şık siz olacaksınız:)

2. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] harika bunlar bu kombinler şık olmamak mümkünmü :D

Gecelere özel kombinler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. özel kombinler

özel kombinler

Birbirinden şık özenle hazırlanmış olan bu özel kombinler çok hoşunuza gidicek.
  2. *MAWİ* adminime özel kombinler

*MAWİ* adminime özel kombinler

güzel adminim bu kombinler sadece sana özel..umarım beğenirsin:):)
  3. Özel gece kombinleri

Özel gece kombinleri

gece kombinleri Özel bir gece de herkesten şık olmaya ne dersiniz?Göz kamaştıran siz olun ve tüm dikkatleri üzerinize çekin:)Nasıl olacak o? diye soracaksanız söyleyeyim.Tabi ki bir birinden güzel gece elbiselerinizi kombin yapılmış bir şekilde giyerek. Bütün elbiseleri mutlaka kombin yaparak giyiniz.Benden size tavsiye. Kombinsiz giyinmeyin diyorum.Kombin kadının kendine olan özenini...
  4. özel geceleriniz için özel kıyafetler!

özel geceleriniz için özel kıyafetler!

gece kıyafetleri,uzun gece kıyafetleri,2011 özel gece elbiseleri,uzun gece elbiseleri modelleri,kısa gece elbiseleri
  5. Yılbaşı gecesine özel etek kazak kombinleri

Yılbaşı gecesine özel etek kazak kombinleri

Yılbaşı gecesi kıyafetler, yılbaşı için etek kazak kombinleri,yılbaşı gecesine özel etek kazak modelleri, yılbaşı gecesi etek kazak modelleri 2014 Kalın, oversize, salaş kazaklar ile deri, metalik, pastel renkli, floral desenli etekleritamamlamak 2015 kışında tarz görünme yollarından yalnızca biri! Kazak, 149,95 TL, Zara Etek, 249,90 TL, Forever New BALIKÇI YAKA KAZAK + LEOPAR DESENLİ ETEK...

Sayfayı Paylaş