gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Gecenin Kraliçesi 12 Ocak da Başlıyor

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Star tv ekranların da yepyeni bir dizi daha başlıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı bir dizi konusu ile dikkatleri üzerine daha başlamadan çekmeyi başaran dizinin oyuncuları ise oldukça yakından tandığınız isimlerden oluşuyor. Kendisini en son "Muhteşem Yüzyıl" dizisin de Hürrem sultan karakteri ile tanıyıp sevdiğimiz ama daha sonra diziden olaylı bir şekil de tükenmişlik sendromu ile ayrılan Meryem Uzerli ekranlara uzun bir aradan sonra yeni bir dizi ile geliyor. Dizinin diğer başrol oyuncusu ile Murat Yıldırım.
    Dizi 12 Ocak 2016 tarihin de star tv ekranların da başlıyor. Bir süredir ekranlar da fragmanları dönen dizi 2016 yılına damgasını vuracak diziler arasın da gösteriliyor.
    Dizinin konusu ise şöyle;
    meryem-uzerlinin-yeni-dizisinin-adi-gecenin-kralicesi-oldu_1885437_720_400.jpg

Meryem Uzerli, babası Türk, annesi Fransız, Nice’te küçük bir parfüm dükkânı olan parfümör (parfüm eksperi) rolünde. İki aşk arasında kalacak güzel oyuncu Şirin karakterini canlandıracak. Öldürülen arkadaşının 3 yaşındaki oğlunu evlat edinen Karadenizli ünlü bir iş adamı olan Aziz’in (Mehmet Aslantuğ) bir kızı, bir oğlu vardır. Eşi, oğlunu doğururken ölür. Aziz, eşine olan aşkı ve saygısından hayatına yeni bir kadın sokmaz. Meryem Uzerli’nin canlandırdığı kız gelince işler değişir. Aynı kıza, Aziz’in büyütüp, kızını verdiği ve tüm işlerinin başına geçirdiği evlatlığı da gönlünü kaptırır.
    Bu arada Aziz rolünü oynayacak olan Mehmet Aslantuğ'un diziden ayrıldığı yolun da söylentiler var;)

Gecenin Kraliçesi 12 Ocak da Başlıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün (12 Ocak) Doğanlar

Bugün (12 Ocak) Doğanlar

12 ocakta doğanlar 12 ocak doğanlar Başkalarına ters gelen şeyler onlar için son derece doğaldır. Enerjik yapılarını her alanda belli ederler. Oldukça cesaretlidirler. Çevresindeki olaylara eleştiri getirmekten hoşlanırlar. Birlikte çalıştığı kişilerden zarar görebilirler. Ortaklık söz konusu olduğu zaman dikkatli olmaları gerekir. İnatçı yapıları oldukça belirgindir. Entelektüel zekaları ve...
  2. Üniversite Kayıtları 12 Ağustos'ta Başlıyor!

Üniversite Kayıtları 12 Ağustos'ta Başlıyor!

üniversite kayıtları 2013 2013 üniversite kayıtları Sevgili melekler, ÖSYM, 2013-2014 öğretim yılı yüksek öğretim programlarına kayıt tarihlerinin, 12-20 Ağustos olarak belirlendiğini bildirdi. Buna göre 2013-ÖSYS tercih işlemleri, 8-18 Temmuz'da yapılacak. Adaylar, 2013-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu'na, ÖSYM'nin ÖSYM:::T.C. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi...
  3. Gecenin Kraliçesi Dizisi Tanıtım Fragmanları

Gecenin Kraliçesi Dizisi Tanıtım Fragmanları

Star tv ekranlarının yepyeni dizisi olan "Gecenin Kraliçesi" 12 Ocak 2016 Salı akşamı izleyicisi ile buluşacak. Dizinin başrol oyuncuları daha önce star tv ekranlarından izlediğimiz Meryem Uzerli ve yakışıklı oyuncu Murat yıldırım olacak.. Şu sıralar ekranlar da farklı fragmanlar ile yayına gelen dizi yeni yıla damgasını vuracak dizilerden diyebiliriz. Uzun bir aradan sonra yeni bir...
  4. Gecenin Kraliçesi Meryem Uzerli(Selin) Resimleri

Gecenin Kraliçesi Meryem Uzerli(Selin) Resimleri

Star tv ekranlarının yepyeni dizisi "Gecenin Kraliçesi" 12 Ocak da başlıyor. Dizinin başrol kadın oyuncusu ile hepinizin yakından tanıdığı bir isim olan Meryam Uzerli olacak. Meryem Uzerli dizi de Selin karakterini canlandıracak ve Murat Yıldırım ile başrolleri paylaşacak. Uzun bir aradan sonra ekranlara tekrar dönen Meryem Uzerli'yi en son yine star tv ekranların da izlediğimiz...
  5. Gecenin Kraliçesi Murat Yıldırım (Kartal) Resimleri

Gecenin Kraliçesi Murat Yıldırım (Kartal) Resimleri

Star tv ekranların da 12 Ocak akşamı başlayacak "Gecenin Kraliçesi" dizisin de Meryem Uzerli ile başrolü oynayacak yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, dizi de Kartal karakterini canlandıracak. Uzun bir aradan sonra tekrar izleyici ile buluşmaya hazırlanan Murat Yıldırım, daha önce Aşk ve Ceza, Suskunlar, Fırtına gibi diziler de oynamıştı. Poyraz Karayel dizisinin Ayşegül karakterini...

Sayfayı Paylaş