gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Gecenin Kraliçesi Dizisi Tanıtım Fragmanları

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Star tv ekranlarının yepyeni dizisi olan "Gecenin Kraliçesi" 12 Ocak 2016 Salı akşamı izleyicisi ile buluşacak. Dizinin başrol oyuncuları daha önce star tv ekranlarından izlediğimiz Meryem Uzerli ve yakışıklı oyuncu Murat yıldırım olacak.. Şu sıralar ekranlar da farklı fragmanlar ile yayına gelen dizi yeni yıla damgasını vuracak dizilerden diyebiliriz.
    Uzun bir aradan sonra yeni bir dizi ile hayranlarının karşısına çıkacak olan Meryem Uzerli ve Murat Yıldırım'ı özleyenlerin diziyi kaçırmamalarını tavsiye ederiz.
    Sizler için dizinin tanıdım fragmanlarından oluşan videolarını bu yazım da paylaşıyorum.

Gecenin Kraliçesi Dizisi Tanıtım Fragmanları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Umutsuz Ev Kadınları'' Dizisi İlk Fragmanları

''Umutsuz Ev Kadınları'' Dizisi İlk Fragmanları

umutsuz ev kadınları desperate housewives türk versiyonu konusu uyuncuları ilk fragmanları ile ilgili bilgiler burada melekler Ödüllü Amerikan dizisi ''Desperate Housewiwes'' (Umutsuz Ev Kadınları),Türk versiyonuyla ekranlarımıza geliyor melekler :) Amerika'da yayınlandığı günden beri ilgiyle izlenen ve pek çok ödül kazanan dizi Kanal D'de ekrana gelecek.Başrollerini Ceyda Düvenci,Songül Eden,...
  2. Sevdaluk Dizisi Tanıtım Fragmanları

Sevdaluk Dizisi Tanıtım Fragmanları

sevdaluk dizi oyuncuları, sevdaluk dizisi, sevdaluk dizisi hangi kanalda Çok yakın da show tv ekranlarında reytingleri epey zorlayacak ve güçlü oyun kadrosunun yer aldığı Sevdaluk dizisi başlıyor. Dizi de karadeniz insanının hikayesi anlatılırken başrol oyuncularından Demet Akbağ ve Erdal Özyağcılar ilk kez bir dizi de birlikte rol alıyorlar. "Sevdaluk" Gönüllü Yanmak Demektur....
  3. Gecenin Kraliçesi 12 Ocak da Başlıyor

Gecenin Kraliçesi 12 Ocak da Başlıyor

Star tv ekranların da yepyeni bir dizi daha başlıyor. Güçlü oyuncu kadrosu ve farklı bir dizi konusu ile dikkatleri üzerine daha başlamadan çekmeyi başaran dizinin oyuncuları ise oldukça yakından tandığınız isimlerden oluşuyor. Kendisini en son "Muhteşem Yüzyıl" dizisin de Hürrem sultan karakteri ile tanıyıp sevdiğimiz ama daha sonra diziden olaylı bir şekil de tükenmişlik sendromu...
  4. Gecenin Kraliçesi Meryem Uzerli(Selin) Resimleri

Gecenin Kraliçesi Meryem Uzerli(Selin) Resimleri

Star tv ekranlarının yepyeni dizisi "Gecenin Kraliçesi" 12 Ocak da başlıyor. Dizinin başrol kadın oyuncusu ile hepinizin yakından tanıdığı bir isim olan Meryam Uzerli olacak. Meryem Uzerli dizi de Selin karakterini canlandıracak ve Murat Yıldırım ile başrolleri paylaşacak. Uzun bir aradan sonra ekranlara tekrar dönen Meryem Uzerli'yi en son yine star tv ekranların da izlediğimiz...
  5. Gecenin Kraliçesi Murat Yıldırım (Kartal) Resimleri

Gecenin Kraliçesi Murat Yıldırım (Kartal) Resimleri

Star tv ekranların da 12 Ocak akşamı başlayacak "Gecenin Kraliçesi" dizisin de Meryem Uzerli ile başrolü oynayacak yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, dizi de Kartal karakterini canlandıracak. Uzun bir aradan sonra tekrar izleyici ile buluşmaya hazırlanan Murat Yıldırım, daha önce Aşk ve Ceza, Suskunlar, Fırtına gibi diziler de oynamıştı. Poyraz Karayel dizisinin Ayşegül karakterini...

Sayfayı Paylaş