gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Gecenin Kraliçesi Meryem Uzerli(Selin) Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Star tv ekranlarının yepyeni dizisi "Gecenin Kraliçesi" 12 Ocak da başlıyor. Dizinin başrol kadın oyuncusu ile hepinizin yakından tanıdığı bir isim olan Meryam Uzerli olacak. Meryem Uzerli dizi de Selin karakterini canlandıracak ve Murat Yıldırım ile başrolleri paylaşacak. Uzun bir aradan sonra ekranlara tekrar dönen Meryem Uzerli'yi en son yine star tv ekranların da izlediğimiz "Muhteşem Yüzyıl "dizisinden tanıyıp sevmiştik. Diziden olaylı bir şekil de ayrılan Meryem Uzerli daha sonra hamile kalarak bir kız çocuğu sahibi olmuştu. Hürrem Sultan dan sonra dizi olarak ilk kez tekrar ekranlara gelecek olan Meryem Uzerli dizide ki karakter ismi ile Selin resimlerini sizler için bu yazım da paylaşıyorum.
    meryem uzerli (1).jpeg meryem uzerli (1).jpg meryem uzerli (2).jpeg meryem uzerli (2).jpg meryem uzerli (3).jpeg meryem uzerli (3).jpg meryem uzerli (4).jpg meryem uzerli (5).jpg meryem uzerli (6).jpg meryem uzerli (7).jpg meryem uzerli (8).jpg meryem uzerli (9).jpg meryem uzerli (10).jpg meryem uzerli (11).jpg meryem uzerli (12).jpg meryem uzerli (13).jpg meryem uzerli (14).jpg

Gecenin Kraliçesi Meryem Uzerli(Selin) Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Meryem Uzerli Resimleri

Meryem Uzerli Resimleri

hürrem meryem uzerli resimleri meryem uzerli fotoğrafları ayak Namı Diğer Hürrem Sultan, Gerçek ismi ilede Meryem Uzerli olan güzelimizin resimlerini sizlere vermek istiyorum. Bu arada dizi baya bir coştu arkadaşlarım, en son tv yi seyrettiğimde dayak yiyordu mahidevrandan :D napalım sonu hayr olsun bakalım. MERYEM UZERLİ RESİMLERİ
  2. Meryem Uzerli-Hürrem Sultan Resimleri

Meryem Uzerli-Hürrem Sultan Resimleri

hürremin resimleri hürrem sultan resimleri hürremin fotoğrafları hürrem fotoğrafları Muhteşem Yüzyıl dizisinin fettan güzeli Meryem Uzerli nam-ı değer Hürrem Sultan'ın birbirinden güzel fotoğraflarını yayınlıyorum kızlar ...
  3. Hürrem Sultanı tanıyamıyacaksınız Meryem Uzerlinin hiç bir yerde görülmemiş resimleri

Hürrem Sultanı tanıyamıyacaksınız Meryem Uzerlinin hiç bir yerde görülmemiş resimleri

hürrem sultan meryem uzerli en yeni resimleri yeni fotoları vogue türkiye röportajı haberleri burada arkadaşlar. Muhteşem Yüzyıl dizisi başrol oyuncusu Hürrem Sultanı hiç böyle görmediniz Melek'ler! Ben görünce inanın tanıyamadım, bu kadın ne kadar güzel ve fotojenik... Dizide ki Hürrem Sultan kostümleri olmayınca elbette ki değişir demeyin, bakışları, yüzü, Hürrem Sultanın saçı, Hürrem...
  4. Meryem Uzerli Resimleri

Meryem Uzerli Resimleri

meryem uzerli görselleri,meryem uzerli resimleri,meryem uzerli fotoğrafları, hürrem sultan meryem uzerli resimleri Muhteşem Yüzyıl dizisiyle yıldızı parlayan Meryem Uzerli'nin hayran kitlesi oldukça geniş. Soyal paylaşım platformlarında büyük bir takipçi kitlesine sahip olan genç yıldız özellikle erkekler tarafından çok beğeniliyor. Bizde bu taleplere kayıtsız kalmayıp Meryem Uzerli'nin en...
  5. Gecenin Kraliçesi Murat Yıldırım (Kartal) Resimleri

Gecenin Kraliçesi Murat Yıldırım (Kartal) Resimleri

Star tv ekranların da 12 Ocak akşamı başlayacak "Gecenin Kraliçesi" dizisin de Meryem Uzerli ile başrolü oynayacak yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım, dizi de Kartal karakterini canlandıracak. Uzun bir aradan sonra tekrar izleyici ile buluşmaya hazırlanan Murat Yıldırım, daha önce Aşk ve Ceza, Suskunlar, Fırtına gibi diziler de oynamıştı. Poyraz Karayel dizisinin Ayşegül karakterini...

Sayfayı Paylaş