gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Geçici personel ne demektir ? Anlamı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geçici personeli nedir ne demektir, geçici personelin tanımını bana anlatmanız mümkün mü, bağzı yerlere başvuru yaptığımda bana geçici personel alıyoruz diyorlar. tşk.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız bilgiye BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz
    sevgiyle kalın

Geçici personel ne demektir ? Anlamı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geçici Personel Anlamı

Geçici Personel Anlamı

geçici personel, alımı, nedir, 4c, anlamı, hizmet personeli hakkında bilgiler geçici personelin anlamını merak eden meleklerimiz ve misafirlerimiz için aşağıdaki blgileri sunuyoruz geçici personle nedir? Geçici personel: Bir yıldan az süreli veya mevsimlik hizmet olduğuna Devlet Personel Dairesinin ve Maliye Bakanlığının görüşlerine dayanılarak Bakanlar Kurulunca karar verilen...
  2. Genotip ne demek anlamı nedir ?

Genotip ne demek anlamı nedir ?

Genopitip nedir ne demektir bunu daha önce hiç duydunuz mu araştırdım ama bir sonuca ulaşamadım yardım lütfeeeeeen.
  3. Hümanist ne demek hümanist anlamı

Hümanist ne demek hümanist anlamı

hümanist ne demek hümanist anlamı hümansit nedir hümanist yaklaşım hümanizm nedir hümanist hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Ayrımcılığın bol keseden yapıldığı günümüzde, Pkk Kürt -Türk ayrımları, Sağ -Sol gruplaşmaları ayaklandı gidiyor malesef. Bu ayrımcılıklara inat, ben Hümanist düşüncelere sahip olan biri olarak, insanları ayırt etmeden, insani tüm değerlere önem veren biri olarak, bu...
  4. Diyar ne demektir diyar anlamı

Diyar ne demektir diyar anlamı

diyar ne demek diyarın anlamı Merhaba Melek'ler, bir misafirimiz kızının adını diyar koymayı düşünüyormuş ve bize sormuş "Diyar ne demek?" diye, bizde şimddien hayırlı olsun diyor ve Diyar; Ülke - yurt anlamına gelir diyoruz. Buna kendimizce bir örnek vermek gerekirse şayet : "Yar gözlerini kaçırdı benden, durmam gari gidermi bu diyardan" gibi bişeyler işte :D:D
  5. Monşer Ne Demek, Ne Anlama Geliyor?

Monşer Ne Demek, Ne Anlama Geliyor?

monşer ne demek, monşer anlamı, monşer kelime anlamı Sevgili melekler, malum prensip gereği siyasete girmiyoruz ancak günlerdir görsel ve yazılı basında dönüp duran "monşer" kelimesinin anlamını da bilmeyenler için paylaşalım istedik :D:D Türkçe'de okunduğu gibi yazarsak 'monşer' kelimesinin ne demek olduğu bugünlerde merak konusu oldu. Monşer, TDK'ya baktığımızda iki anlam...

Sayfayı Paylaş