gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

geçmeyen sivilce izlerine çözüm

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

sivilce izlerine çözüm sivilcenin çabuk geçmesi için ebru şallı sivilce izleri ebru şallı lekeleri sivilcenin hemen geçmesi için Sivilce izlerim geçmiyor bir türlü geçiremedim ve cildimde izler lekeler kalıyor diyip üzülenler için Suna Dumankaya tarafından doğal bir cilt maskesi tarifi vereyim size. Bunu deneyin. Bu maske sivilce izlerinizi yok edecektir. Faydasını göreceksiniz.Bir yumurtanın akı ile bir çay kaşığı limon suyunu, bir çay kaşığı bal ve iki yemek kaşığı pastane mayasını karıştırın. 20 dakika cildinizde beklettikten sonra cildinizi ılık su ile yıkayın.

geçmeyen sivilce izlerine çözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sivilce İzlerine Kesin Çözüm

Sivilce İzlerine Kesin Çözüm

sivilce izlerine çözüm sivilce izlerine kesin çözüm izleri için kesin yüz sivilcelerine ve Yüzünüzdeki sivilcelerden kurtuldunuz fakat izlerinden kurtulamıyorsunuz....O zaman kızlar size vereceğim tarifle sivilce izlerinden rahatlıkla kurtulabilirsiniz :tik: Bir yemek kaşığı votka ve bir çorba kaşığı taze elma suyuna alabildiği kadar öğütülmüş yulaf unu ve bir tatlı kaşığı kayısı yağı...
  2. Geçmeyen sivilce izleri için doğal maske:

Geçmeyen sivilce izleri için doğal maske:

sivilce izleri için maske sivilce izleri maske geçmeyen sivilceler için doğal maskeler icin dodal Sivilce izi için pastane mayası maskesi - suna dumankaya Geçmeyen sivilce izleri için doğal maske: Bir yumurtanın akı ile bir çay kaşığı limon suyunu, bir çay kaşığı bal ve iki yemek kaşığı pastane mayasını karıştırın. 20 dakika cildinizde beklettikten sonra cildinizi ılık su ile yıkayın.
  3. Geçmeyen Sivilce ve Cilt Lekeleri İçin Doğal Çözüm

Geçmeyen Sivilce ve Cilt Lekeleri İçin Doğal Çözüm

isveç şurubu sivilce isveç iksiri sivilce harems krem harem s krem harem Sivilce, çil, güneş lekesi veya hamilelik zamanı oluşan lekeler. Bunlar hemen herkesin başına gelmiştir. Bir şekilde eczanelerden veya bitkisel ürünlerden bazı ürünler alıp kullanmışlardır. İşe yarayıp yaramaması ayrı konu. Fakat size kesin işe yarayacak yöntemi sunacağım... Geçmeyen Sivilce ve Lekelere Bitkisel...
  4. sivilce izleri

sivilce izleri

arkadaşlar sıkılan sivilce izleri için önerilerinizi bekliyorum ne yaptıysam geçmedi aynaya baktıkça sinirlerim bozuluyor.
  5. sivilce izleri nasıl kapatılır

sivilce izleri nasıl kapatılır

Yakın bir zamanda nişanım olacak ama benim yüzümde sivilce ve leke izleri var h-nişanımda çok güzel ve pürüzsüz bir tene sahip olmak istiyorum acaba sivilce ve lekeler makyajla en iyi şekilde nasıl kapatılır acil cevap lütfen

Sayfayı Paylaş