gebe
  1. songul topak

songul topak Forum Okuru

Geçmiş namazlara nasıl niyet edilir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında songul topak tarafından paylaşıldı.

Hayırlı aksamlar bızım bır ablamız var bıze dını konularda guzel seyler anlatıyor fakat gecen gun bır soz kafama takıldı namaz kılarken mesela 4 sunnetıne 4farzına dıye nıyet edıyoruz o bıze bızım namaz borcumuz cok o yuzden sunnetıde farz dıye nıyetlenın dedı kafama takıldı sorumu cevap larsanız sevınırım ALLAHA emanet olun

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Geçmiş namazlara nasıl niyet edilir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geçmiş Namazlar Kaza Edilir mi ?

Geçmiş Namazlar Kaza Edilir mi ?

geçmiş namazların kazası geçmiş namazların kazası olur mu geçmiş namazları kılmak Müslümanlara farz kılınan ibadetlerin başında gelen namaz ibadeti, kılınmadığı her vakit için kaza edilebilir melekler. Yalnız kılınmayan namazların çok olması durumunda bu konuda herkes farklı birşey söylemektedir. Kimisine göre günü gününe kaza edilmeli, kimine göre de bundan sonra ki namazlar zamanında...
  2. Sabah Namazının Kazasına Nasıl Niyet Edilir

Sabah Namazının Kazasına Nasıl Niyet Edilir

Sabah Namazının Kazasına Nasıl Niyet Edilir dini konularda bilgi sahibi olan arkadaşlarım sizden bilgi bekliyorum.
  3. Ramazan Ayında Oruç İçin Nasıl ve Ne Zaman Niyet Edilir ?

Ramazan Ayında Oruç İçin Nasıl ve Ne Zaman Niyet Edilir ?

Oruca Ne Zaman Niyet Edilir Oruca Niyet Ne Zaman ve Nasıl Edilir Ramazan ayının gelmesine 2 aydan az bir süre kala, şimdiden tüm ibadetlerimizin kabul olmasını Allah'tan diliyoruz melekler :) Bu yazı dizimizde bilmeyenler ve öğrenmek isteyenler için Ramazan ayı içinde tutulacak oruca ne zaman niyet edilir, nasıl niyet edilir bu soruların cevaplarını arayacağız .. :) Orucun sahih olması...
  4. Adet yüzünden bozulan oruc icin nasıl niyet edilir

Adet yüzünden bozulan oruc icin nasıl niyet edilir

ben gecen sene ramazanın son günü orucluyken adet olmustum ve bozulacagı icin ben de bozdum bu sene tutmak istiyorum ama bu sene tutarken adet yüzünden oldugu icin niyet ederken ne demem gerekiyor ? YARDIMCI OLUR MUSUNUZ?
  5. Cuma Namazına Nasıl Niyet Etmeliyim?

Cuma Namazına Nasıl Niyet Etmeliyim?

cuma namazı kılınışı, cuma namazına nasıl niyet edilir, cuma namazına niyet Günlerin en hayırlısı olan cuma gününde kılınacak namaz erkeklere farz kılınmıştır. Kalabalık bir cemaatla kılınan cuma namazına nasıl niyet edilir bilgilerini sizler paylaşıyor bugünün de cuma olmasından dolayı Melekler Mekanı.Com olarak herkese hayırlı cumalar diliyoruz. Cuma Namazı tek Öğle vaktinde kılınır...

Sayfayı Paylaş