gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Geçmiş namazların kazası olur mu ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geçmiş namazların kazası olur mu olursa nasıl kılınır nasıl niyet edilir arkadaşlarım yardım lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Geçmiş namazların kazası olur mu ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Trafik kazası gibi darbeler sonucu oluşan iç kulak sarsıntısı tinnitusa neden olur mu

Trafik kazası gibi darbeler sonucu oluşan iç kulak sarsıntısı tinnitusa neden olur mu

Cevap 31: Röntgen ve muayene sonuçları normal olduğu halde trafik kazası, düşme vs. sonucu kafaya gelen şiddetli darbeler sonrası iç kulak bozukluğu ortaya çıkabilir. Bu bozukluğun belirtileri: Tinnitus, İşitme kaybı (özellikle 4000 Hz cıvarında) ve Dengesizliktir. Zamanla şikayetler azalır fakat tinnitus çoğu kez tam geçmez
  2. İş kazası olursa yapacağımız işlemler

İş kazası olursa yapacağımız işlemler

iş kazası geçirdim iş kazasında yapılması gerekenler kazasında işverenin yapması gerekenler yapılması 2010 yetkili mahkeme İşyerlerinde zaman zaman duymuşsunuz olan kazaları. Arkadaşlar öncelikle kaza olur olmaz bilinçli hareketimizin hayat kurtaracağını unutmayalım. İşçiyi yada personeli en hızlı şekilde sağlık kuruluşuna haber vermek yada götürülme durumu varsa acilen hastamızı yetiştirmek...
  3. Hiç mor gece olur mu? Olur! Herkesin gecesi kendi

Hiç mor gece olur mu? Olur! Herkesin gecesi kendi

İnatla, ağlayarak ve isteyerek sevenlerin hikayesi yolculuklarım hep aşkaydı benim Mor bir gecede sevmiştim seni. Hiç mor gece olur mu? Olur! Herkesin gecesi kendi renginde; benimki biraz mor biraz kara… Sevda uğruna çıktığım bütün yolculuklarda uslanmaz ve arsız bir çocuktum. İnatla ağlayarak ve isteyerek sevdim. Her limanda bir sevgilim olmadı ama uğradığım bütün...
  4. Cuma namazının kazası olur mu

Cuma namazının kazası olur mu

Arkadaşlarım iki haftadır cuma namazını kaçırıyorum. Sorum şu acaba cuma namazlarının kazası olur mu kılınabilir mi konu hakkında bilgisi olan yazarsa sevinirim. Allah rağzı olsun iyi geceler herkeşe
  5. Tilavet Secdesinin Kazası Olur mu biliyor musunuz

Tilavet Secdesinin Kazası Olur mu biliyor musunuz

Merhaba hepinize hayırlı ramazanlar diliyor ve sizlere bir konuda bir soru soruyorum acaba Tilavet Secdesinin Kazası Olur mu bu konuda bilgi verirseniz çok sevinirim

Sayfayı Paylaş