gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Geçmiş Olsun... Acun Ilıcalı

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] ÜNLÜ SUNUCUNUN BAŞINA GELMEYEN KALMADI.

'Var Mısın Yok Musun' ile izleyenlerin gönüllerini feth eden Acun Ilıcalı büyük şanssızlık yaşadı.

Show TV'de ekrana gelen Var Mısın Yok Musun yarışma programında hem yarışmacılarına önemli ödüller veren hem de ekran başındakilere keyifli anlar yaşatan Acun Ilıcalı, yaz tatilinde sağlık sorunları ile uğraştı.

Televizyon gazetesinin haberine göre, bir futbol maçı sırasında sol arka adalesinden sakatlanan Acun Ilıcalı, 'Lifimi koparttım sol arka adalemde. Buradan bir sakatlığım var' şeklinde konuşurken, ses tellerinden de ameliyat olduğunu belirtti.

Sesinin kısıklığı ile dikkat çeten Ilıcalı, 'Ses tellerimden ameliyat oldum. O yüzden şu anda sesimi de tam olarak kullanmıyorum' dedi. Acun, kısa sürede ses tellerinin düzeleneceğini ve normal bir şekilde konuşmaya başlayabileceğini anlattı.

gecce

2. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Geçmiş Olsun... Acun Ilıcalı
    teşekkürler.

3. __nazlim__

__nazlim__ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

ay ben bunu cok seviyom ya...

gecms olsn tesekkrler

4. Monera

Monera Forum Okuru

paylaşım için teşekkürler..

Geçmiş Olsun... Acun Ilıcalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acun Ilıcalı Röportajı

Acun Ilıcalı Röportajı

acun ılıcalı, kimdir, resimleri, röportajı hakkında detaylı bilgiler arkadaşlar Yaptığı her işte başarıyı yakalayan Acun Ilıcalı, Bugün'den Şebnem Özcan'a konuşmuş melekler...Bizde o röportajı sizlerle paylaşıyoruz... ‘Var mısın Yok Musun’, ‘Yetenek Sizsiniz’, ‘Yok Böyle Dans’, ‘Survivor’ bütün yaptığınız programlar reytinglerde birinci sıraya yerleşiyor. Söyler misiniz, Ilıcalı’nın...
  2. Acun Ilıcalı Show Tv'den Star Tv'ye Transfer Oldu !

Acun Ilıcalı Show Tv'den Star Tv'ye Transfer Oldu !

acun ılıcalı star tv acun ılıcalı transfer Sevgili melekler, televizyonda muhteşem projelere imza atarak reyting rekorları kıran programlar yapan ve son zamanlarda Survivor yarışmacılarından Merve ile aralarında ki dava sebebiyle sürekli gündemde olan Acun Ilıcalı Star Tv 'tye transfer oldu. Acun Ilıcalı transfer haberleri ile ilgili detaylar şöyle... Acun Ilıcalı'nın Show TV'den...
  3. Acun Ilıcalı Baba Oldu!

Acun Ilıcalı Baba Oldu!

acun ılıcalı, acun ılıcalı haberleri, acun ılıcalı çocuğu Sevgili melekler, başarılı televizyon programcısı Acun Ilıcalı dördüncü kez baba oldu. Sevgilisi Şeyma Subaşı'ndan bir kızı daha oldu. Erken doğum yapan Subaşı, doğumunu gözlerden uzak Miami'de gerçekleştirdi. Zeynep Ilıcalı, 2010 yılında "İhanete uğradım" diyerek Acun Ilıcalı'ya boşanma davası açmış; yaklaşık 50 milyon...
  4. Acun Ilıcalı Kayınbaba Oldu

Acun Ilıcalı Kayınbaba Oldu

Ekranlardan ve tv programlarının yanısıra yarışmalardan çok yakından tanıdığımız Acun Ilıcalı artık bir kayınbaba... Swiss otel de gerçekleştirilen düğün törenin de ilk evliliğinden olan kızı Banu Ilıcalı'yı evlendiren Acun'un mutluluğu gözlerinden okunuyordu. Banu Ilıcalı hayatını Efe Ceyhun ile birleştirdi. Kendilerine biz de melekler mekanı olarak sonsuz mutluluklar dileriz.

Sayfayı Paylaş