gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Geçmiş Olsun Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

anneye geçmiş olsun mesajları güzel geçmiş olsun kartları mesajları facebook gecmis dilekleri
    Gecmis Olsun Mesajlari

Bol bol taze meyve yemezsen, bol bol vitamin almazsan olup olacağı budur işte. Geçmiş olsun. Bırak ta vücuduna vitamin girsin.

» Duydum ki şifayı kapmışsın. Yardım edebileceğim bir şey olursa hiç çekinme; ister mesaj at, istersen de hemen ara...

» Rahatsızlandığınızı duydum, geçmiş olsun diyeyim dedim sana, neyse uzatmayayım, bir an önce sağlığınıza kavuşmanız dileğiyle; saygılar sevgiler.

Geçmiş Olsun Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duman - Geçmiş Olsun

Duman - Geçmiş Olsun

yoruldum sıkıldım peşinden koşa koşa ben anlamam güzelim sen anlat külahıma yasakmış günahmış konuşsun doya doya zorlama güzelim karışmam aranıza aranızdan çıkmadı bir adam yolunuza ermedi hiç kafam kaçamadım o da benim hatam geçmiş olsun şimdi her şey yalan daraldım usandım elinden kaça kaça ben anlamam güzelim uzak dur yakınıma zararmış ziyanmış konuşsun doya doya elde mi güzelim...
  2. Burak Uçkun - Geçmiş Olsun

Burak Uçkun - Geçmiş Olsun

elalemin ağızından düşmedin yahu bir türlü şu huyundan vazgeçmedin yahu sıkıldım boş laflardan, usandım dertlerden. bitti artık, geçmiş olsun, yetti yahu... hiç uğraşma, şenle olmaz artık. bahane bulma, bu senin derdin. bana ne? delirmişim en sonunda, delirttin be yine delirmişim hallerine, bir öylesin bir böyle delirmişim en sonunda, delirttin be yine delirmişim hallerine, kendin...
  3. Gökhan Özen'e Geçmiş Olsun

Gökhan Özen'e Geçmiş Olsun

Ünlü popçu Gökhan Özen, yaklaşık 7 senedir nefes almasını engelleyen burun etlerini aldırdı. Ünlü popçu Gökhan Özen,yaklaşık 7 senedir kendisinde rahat nefes alamama problemi yaratan ve son iki senedir yaşam kalitesini düşüren burun polipi (burun etlerinin genişleyerek burun içindeki nefes alma kanallarını daraltması) nedeniyle deviasyon ameliyatı oldu. Operasyon yaklaşık bir...
  4. Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları

Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları

Bu konu; Hayırlı Cumalarınız Olsun Mesajları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir Cuma gününe daha sağ salim kavuşmuş buluyoruz, Yaradana şükürler olsun. Bu şükürlerimizi, hislerimizi ve duygularımızı sevdiklerimizle paylaşabilmek adına derlediğimiz en yeni hayırlı cumalar mesajlarını bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz... Herkese Hayırlı Cumalar Arkadaşlar Yaradan Yar...

Sayfayı Paylaş