gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Geçmiş Olsun Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Geçmiş Olsun Sözleri selam arkadaşlar sizden Geçmiş Olsun Sözleri istiyorum.

Geçmiş Olsun Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duman - Geçmiş Olsun

Duman - Geçmiş Olsun

yoruldum sıkıldım peşinden koşa koşa ben anlamam güzelim sen anlat külahıma yasakmış günahmış konuşsun doya doya zorlama güzelim karışmam aranıza aranızdan çıkmadı bir adam yolunuza ermedi hiç kafam kaçamadım o da benim hatam geçmiş olsun şimdi her şey yalan daraldım usandım elinden kaça kaça ben anlamam güzelim uzak dur yakınıma zararmış ziyanmış konuşsun doya doya elde mi güzelim...
  2. Burak Uçkun - Geçmiş Olsun

Burak Uçkun - Geçmiş Olsun

elalemin ağızından düşmedin yahu bir türlü şu huyundan vazgeçmedin yahu sıkıldım boş laflardan, usandım dertlerden. bitti artık, geçmiş olsun, yetti yahu... hiç uğraşma, şenle olmaz artık. bahane bulma, bu senin derdin. bana ne? delirmişim en sonunda, delirttin be yine delirmişim hallerine, bir öylesin bir böyle delirmişim en sonunda, delirttin be yine delirmişim hallerine, kendin...
  3. Gece Oldu Sözüm Bitti Uykum Geldi Yatağım Boş Üşüyorum

Gece Oldu Sözüm Bitti Uykum Geldi Yatağım Boş Üşüyorum

uykum geldi yatağım boş nerdesin gece oldu sözüm bitti uykum geldi yatağım boş üşüyorum nerdesin sözüm bitti üşüyorum gece oldu Gerçekler nerde hüzünler çoğalmış Aşk için kurduğum düşlerimin yerini Kocaman yanılgılar almış Geriye dönemem Ölümden beterdi yenilgiler Gözyaşlarım birer birer uykularımda toplanmış Gece oldu sözüm bitti uykum geldi yatağım boş üşüyorum nerdesin Tükendim...
  4. Gökhan Özen'e Geçmiş Olsun

Gökhan Özen'e Geçmiş Olsun

Ünlü popçu Gökhan Özen, yaklaşık 7 senedir nefes almasını engelleyen burun etlerini aldırdı. Ünlü popçu Gökhan Özen,yaklaşık 7 senedir kendisinde rahat nefes alamama problemi yaratan ve son iki senedir yaşam kalitesini düşüren burun polipi (burun etlerinin genişleyerek burun içindeki nefes alma kanallarını daraltması) nedeniyle deviasyon ameliyatı oldu. Operasyon yaklaşık bir...
  5. geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye

geçmiş olsun sözleri sevgiliye geçmiş olsun sözleri 2012 Sevgiliniz hasta mı oldu, vah vahhh geçmiş olsun diyoruz. Ha pardon sizde geçmiş olsun demelisiniz değil mi :) O halde bizde size en güzel geçimş olsun sözlerini sunalım arkadaşlar :) İşte Melek'ler, geçmiş olsun sözleri sevgiliye söylenecekleri :) Hemen iyileşip aramıza dönmeni diliyoruz Bitanem, çok geçmiş olsun, seni seviyoruz....

Sayfayı Paylaş