gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Geçmiş Zaman Olur Ki..

Konu, 'Sanatsal Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

hulusi kentmen Necdet Tosun [​IMG]ALINTIDIR....

Şemsi İnkaya

Cem Karaca

Hulusi Kentmen

Aykut Oray

Perran Kutman

Müjdat Gezen

Nejat Uygur

Kemal Sunal
    [​IMG]alıntıdır....

2. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Geçmiş Zaman Olur Ki..
    hey gidi genclik ,emegine saglik

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Geçmiş Zaman Olur Ki..

emeğine sağlık canım. Geçmiş zaman olur ki...

Geçmiş Zaman Olur Ki.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Her Daim Geç Zaman

Her Daim Geç Zaman

Bir rüya gördüm sanki…Çok uzak bir ülkenin kış mevsimi yaşayan bir deniz kıyısında minik bir evde oturuyorum.Hayat geç kalmış bir bakışlı suratıma haykırıyor içindeki sisleri.Derin bir yalnızlık hissi hakim havada.Ağır bir kasırgadan yeni çıkmış derecede esaret halinde hissediyorum kendimi,içimdeki bedenimi.Duvarlarıma çarpan koyu mavi dalgalar bana çok kızgın.Geri çekercesine...
  2. Hayko Cepkin - Zaman Geçti

Hayko Cepkin - Zaman Geçti

çok zaman geçti üstünden çok zaman geçti üstünden çok zaman geçti üstünden ağır ağır ölür beden arama yoktur neden bulursun kendiliğinden bir yol keşke dinlesen beni kimler üzdüyse seni unut geçmişi geriyi sen ol çok zaman geçti üstünden çok zaman geçti üstünden ağır ağır ölür beden arama yoktur neden bulursun kendiliğinden bir yol keşke dinlesen beni kimler üzdüyse seni unut geçmişi geriyi...
  3. İtalyan Dilinde geçmiş zaman

İtalyan Dilinde geçmiş zaman

bileşik zaman özeliği göstermektedir. Basit anlamda iki parçadan oluşmaktadır. Bu bölümde geçmiş zamanı oluşturan ilk parçayı inceleyeceğiz. Participio Passato Çekimi(Kurallı Fiiller İçin) ARE ERE İRE Ato Uto İto -------------------------------------------------------------------------------- Lavare Lavato Pagare Pagato Passare Passato Mangiare Mangiato Saltare Saltato Camminare Camminato...
  4. tut ki gecedir...........

tut ki gecedir...........

TUT Kİ GECEDİR tut ki gecedir karanlık sıvaşır ellerine camlardan birden kırmızıya döner trafik ışıkları kükürtlü dumanlar yükselir korkuya batmış camkırığı adamlardan tehlikeye büyür sakalları tut ki gecedir ihbarlar birer sansar bir telefondan bir telefona atlar yeraltı örgütleri tetik üstünde adres değiştirmiş silah kaçakçıları fahişeler birbirinden kuşkulanıyor tut ki gecedir katiller...
  5. Geç döllenme ne zaman belli olur?

Geç döllenme ne zaman belli olur?

Standart değerler içerisinde sağlıklı bir kadının menstrüasyon periyodu yirmi sekiz gün olarak hesaplanmaktadır. Bu dönem bir periyodun başlangıcından bir diğerinin başlangıcına kadar devam eden süreyi ifade etmekte olup, şu ya da bu sebepler ile kimi zaman 3 haftadan 7 haftaya kadar uzanan süreçler de görülebilinmektedir. Geç Yumurtlama ve Geç Döllenme Nedir? Geç yumurtlama kavramı kısaca...

Sayfayı Paylaş