gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

geçmişte yaşam..

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar.. şu an çok şükür güzel bir ilişkim var.. fakat ben sürekli geçmiş ilişkilerimde yaptığım hataları,yanlışları ,kavgaları,kırgınlıkları düşünmeden duramıyorum :( onunlu çıkmasam ne güzel olurdu bununla yakınlaşmasam ne güzel olurdu deyip dururken şu anımı kaybediyorumm..
    herbirini yolda görmekten korkuyorum özgüvenimi kaybetmeye başladım bu düşünceler yüzünden :s
    lütfen yardımmmm :((

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Kendi içinizde halledemiyorsanız sorununuzu ,bizim burada söylediklerimiz de kısa bir süre işe yarayacak,sonrasında pek fayda etmeyecektir.

Profesyonel yardım almanız en iyisi..:)

geçmişte yaşam.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Geçmişten Fotoğraflar..

Geçmişten Fotoğraflar..

National Geographic Türkiye deki 7. yılını tamamladı. Dergi arşivlerini tarayarak geride bırakılan zamanda hafızalara kazınan en duygu yüklü fotoğraf karelerinden 70 çarpıcı fotoğrafı seçti. İşte o muhteşem fotoğraflardan 21 tanesi... Sözün bittiği an Rüzgarın usul usul şekillendirdiği Kapadokya da sözün bittiği an... Nicolas Reynard. Manavgat ta fotoğraf zamanı Albert Moldvay, 1960 lar....
  2. geçmişimi öldüremiyorum

geçmişimi öldüremiyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Geçmişten Fotoğraflar

Geçmişten Fotoğraflar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. bıçağınn geçmişi

bıçağınn geçmişi

bıçağın geçmişini anlatırmıınız.uzun olsun.lütfen çabuk olun ödevim yarına!!

Sayfayı Paylaş