gebe
  1. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28

gel ablacım gel sivilce,leke,bakteri,yağ ne ararsan var!

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında bur_çak tarafından paylaşıldı.

selamınaleyküm melekleeee! nassınız eyi misiniz? beni sorcek olursanız pek kötüyüm valla.anacım bende bi surat var yağdan geçilmeyo hadi bi kendime bakayım 23 yaşında gızım dedim banyodan çıktım hazır gözeneğim şuyum buyum açıkkene yeşil kil+3damla z.yağı+su+3damla limonu karıştırıverem yüzüme sürem 10 dakka bekletem ılık sıyla yıkayam dedim 2 gün sonra bide ne oluveeesin! yanağımda iltihaplııııı kırmızıııı bi sivilceeee alnımda kıpkırmızı bi sivilce! bi deyiverin a dostlaaaa nerelere gidiverem beeeeenn nerde yanlış yaptımm?! bu bakterideeenn yağdaaaan sivilceden nası gurtuluvecem? yardımlarınız bekleyom.öpücük muck :) :D ha bide mezun oldum iş bulma sınav derdim var ondan mütevellit midir bu? yok bee o kadar olmaz heralde neyse yazandan yazmayandan Allah razı olsun cevabınızı bekleyipdurum :D birde maden suyuna limon sıkıp içmiştim bi ara iyi geldiydi ama ben onu midem rahatlasın diye içtiydim :D

gel ablacım gel sivilce,leke,bakteri,yağ ne ararsan var! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gel

gel

2. Gel

Gel

Gel... Kalma orada Tenin olmasa da Canın burada. Şivesi köpük köpük beyaz kokar hasretin Ve formülü yoktur sağanağı bir damlaya hapsedebilmenin Yine de bir damla yaşa hapistir içinin okyanusları, sevenin... Süzülen her yaş muştudur, içinde yaşayan, uzaktan gelenin. Gel, rüzgarları teninin rengine boyayayım Gel, rüzgarları saçlarına takayım. Sabah mahmurluğuna gözlerini açtığın anı düşünüyorum...
  3. Funda arar _yak gel ........

Funda arar _yak gel ........

Uzun oldu, ne zor oldu Kalp yoruldu dön gel, herşey kalsın Yalnız aşkla, yalnız aşkla dön gel Affettim, kendini akla, Sende aşkla, yalnız aşkla dön gel Yak gel bildiğin ne varsa Sat gel, gözüm yok para bulda Yalnız sanadır bu hasretim Dön gel vaktimiz daraldı zaten şu yalan dünyada Gel inadı sevdğim
  4. Gelinden geline fark var !!Gelin Çeşitleri :)

Gelinden geline fark var !!Gelin Çeşitleri :)

çağlar gelinlik sultanbeyli sultanbeyli cağlar gelinlik çağlar gelinlikçileri gelinlikçiler Eeee meleklerim bildiğiniz üzre her kaynana cadıdır yani tek tip kaynana vardır bu tip de halk arasında 'cadı' ,'cadaloz' gibi sıfatlarla tabir edilir.İster cadı ister cadaloz diyelim hepsi aynı kapıya çıkar.:örgü: "Kaynanayı ne yapmalı kaynar kazana atmalı ,yandım gelin dedikçe altına...

Sayfayı Paylaş