gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Gel artık içimi al ve öldür

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

gel gel artık içimi al ve öldür
    Günler sensiz geçer oldu...Yüreğim benden gider oldu

[​IMG]Resimi orjinal boyutlarda görüntülemek için buraya tıklayınız..( Orjinal Boyut: 730x744 ve 233KB )[​IMG]

Baharı beklerken güzelim...Hep güneşi arar oldum

Herşeyin bir sonu var ama Sonu yok ki düştüğüm yerin

Sana değil artık güzelim...Ah! Ölüm'e koşar içim

Gel artık içimi al ve öldür...Dön artık sesimi al ve öldür

Seni ben kendime güzelim
    Canımdan geçip seçtim
    Sana ben kendimi güzelim
    Ödünç vermedim

alinti

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gel artık içimi al ve öldür
    emeginee saglıkk canımm cok güzell

Gel artık içimi al ve öldür konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen benim için yoksun artık....ÖLDÜN...

Sen benim için yoksun artık....ÖLDÜN...

benim için yoksun artık sen benim için yoksun artık Sonunda oldu işte. Ayrıldık, nasıl bu kadar çabuk olduğunu anlayamadan bitmişti Ben bu acı sonu yazın yeşillenip güzelleşen ve sonbaharı umutsuzlukla bekleyenbir ağaç bir fidan gibi bekledim Kimbilir, Belki de ben o sevimsiz haberi beklerken bile sevmiyordun beni Gönül eğlendiriyordun...
  2. Yenildin içimde;Artık sonuna geldik. ... biz bittik!!!

Yenildin içimde;Artık sonuna geldik. ... biz bittik!!!

Artık sonuna geldik. Sonsuz olacağımızı söyleye söyleye bitirdik kendimizi. Deli gibi sevdiğimizi söyleye söyleye bitirdik.Oysa ben gerçekten sonsuza dek sevebilirdim seni, hem de deli gibi. Ama artık bitti. Şimdi içimde büyüttüğüm o masum bebek olmadığını biliyorum. Şimdi bana yaptıkların için kendimi kandırmaktan, kendime seni affettirecek bahaneler bulmaktan, seni her zaman kalbimde,...
  3. gel artık !

gel artık !

bu yazıyı benim gibi ! sevdiği uzaklarda olup hasret ceken sevdiğinin yollarını gözleyipte gel artık diyen meleklerimize sunuyorum ... UZAKLARI YAKIN ET, GEL ARTIK! Kırık kalemimin gözyaşlarıyla ıslandı yalnızlık şatomun duvarları. Kanayan yüreğimin kan kırmızısı ateşini giyerken yitik düşlerimin silueti; kanadı kırılmış bir kuşun resmini çizdi aşk aynasına Leonardo Da Vinci ruhum....
  4. Harika bir gelin olmak için altın kurallar

Harika bir gelin olmak için altın kurallar

Evlenecek her genç kız harika bir düğün ve o düğünün unutulmaz gelini olmak ister. Her genç kızın hayalidir harika bir gelin olmak .İşte güzel bir gelin olmak için sizlerle altın değerindeki bu 8 kuralı paylaşmak istedim arkadaşlar.İşte harika bir gelin olmanın 8 altın kuralı. 1. Doğal olun. Yüzünüze sadece nemlendiri sürün. Pahalı gelinliğinizin üstünde ruj ya da fondöten lekesi...
  5. Gelin Ve Gelin Adayları İçin Bakım Takvimi

Gelin Ve Gelin Adayları İçin Bakım Takvimi

Hayatımızdaki en büyük heyecanımızı yaşayacağımız o özel günümüzde güzel görünmek için aylar öncesinden bakımımızı yapmamızın bizim için büyük avantajı olacaktır.Düğününüzde her zamankinden güzel görünmek istiyorsanız, yeterince zamanınız varken bunun için çaba harcamaya başlasanız iyi olur meleklerim. İşte size o muhteşem güne aylar kala başlayan bir geri sayım takvimi: 6 ay önce:...

Sayfayı Paylaş