gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Gel de Artık Yaşlı Gözlerime Dokun

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

Gel de Artık Yaşlı Gözlerime Dokun

Yorgun artık yıpranmış sayfalar
    Avuçlarımın arsında kokun
    Doyasya sardığım hatıralar
    Gelde artık yaşlı gözlerime dokun

Susadım iyice sana
    Gözlerindeki o ışıltıya
    Aşığım sendeki büyük sevdaya

Uzak bir diyardasın bensiz
    Yaşıyorum bende sensiz çaresiz
    Hayat bu sevdiğim gidişler zamansız

alıntı​

Gel de Artık Yaşlı Gözlerime Dokun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gel Artık Gel

Gel Artık Gel

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yaşlı Nineyle Dede

Yaşlı Nineyle Dede

yaşlı dede oyunları rüyada yaşlı dede görmek rüyada teyze görmek Soğuk bir kış akşamı, bir pidecinin kapısından içeri, yaşlı bir amcayla teyze girmiş, bir masaya oturmuşlar. Amca masaya gelen garsona, büyük bir pide, bir çoban salata ve bir ayran ısmarlamış. Garson az sonra siparişleri getirmiş. Amca pideyi ikiye bölerek yarısını teyzenin önüne koymuş, sonra salatayı ikiye bölerek tabağın...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Gözü Yaşlı

Cengiz Kurtoğlu - Gözü Yaşlı

Gözü yaşlı hali perişan yaşıyorum Sarhoş biriyim her akşam Gözüm yaşlı, halim duman, İçiyorum her akşam Her akşam ağlıyorum, Resmine bakıp öpüyorum Seviyorum dünyalar kadar, Bekliyor şu gözler seni hep arar Bir gün geleceğim yanı başına, Bırakma beni bir başıma Bir gün geleceğim yanı başına Bırakma beni tek başıma Seni sensiz yaşarken, Her akşam ağlıyorum, Resmine bakıp öpüyorum
  4. gel artık !

gel artık !

bu yazıyı benim gibi ! sevdiği uzaklarda olup hasret ceken sevdiğinin yollarını gözleyipte gel artık diyen meleklerimize sunuyorum ... UZAKLARI YAKIN ET, GEL ARTIK! Kırık kalemimin gözyaşlarıyla ıslandı yalnızlık şatomun duvarları. Kanayan yüreğimin kan kırmızısı ateşini giyerken yitik düşlerimin silueti; kanadı kırılmış bir kuşun resmini çizdi aşk aynasına Leonardo Da Vinci ruhum....
  5. Ayşe Özyılmazel'in Gözü Yaşlı Açıklamaları...

Ayşe Özyılmazel'in Gözü Yaşlı Açıklamaları...

ayşe özyılmazel ayşe özyılmazel haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz gün Seda Sayan 'ın programına konuk olan Ayşe Özyılmazel gözyaşlarına boğuldu. Geçirdiği hareketli günlerin ağırlığı altında ezildiği hissi veren Özyılmazel bakın programda neler anlatmış. İşte Ayşe Özyılmazel haberleri, haberin detayları... Evliliklerinin neden bittiğini anlatan Özyılmazel; * Ali Taran 'la...

Sayfayı Paylaş