gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

gel de gülme yaa:=}

Konu, 'Komik Resimler' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

ce eee:sobe::D:D:D:D:D:D [​IMG]

yeni moda pembe keci beslemek.

.

bu fotografa bayılıyorum resmen eziyo kediyi

.

necla nolur kapıyı ac yanlıs anladın..!

4x4

biraz tuhaf bi uyuma sekli

.

gel de gülme yaa:=} konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gel de gülme tipik bir 112 vakası!!!

Gel de gülme tipik bir 112 vakası!!!

112 vakaları Gece yarısı tuvalete kalkan bir adam lavaboya giderken evin içinde birini görmüş ve bu kişiye yumruk atmış Meğerse gördüğü aynadaki yansımasıymış.Yumruğu aynaya gelince kesilen eli kanamaya başlamış.Gürültüye eşi uyanmış ve Eşinin elini görünce koşmuş alkollü Pamuk yapıp eşinin yarasına basmış. Adamın açık,kanayan yaralası alkolle daha da acımış ve adam sinirlenerek tuvalete...
  2. Gelde GÜlme

Gelde GÜlme

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Gel de gülme...

Gel de gülme...

Dersteydik. Bağırsaklarım guruldamaya başladı. Yanımda oturan kız, "Telefonun çaldı galiba" dedi (titreşimi kastederek). Bozuntuya vermeden çantamdan telefonumu çıkardım, gülümseyerek, "Mesaj gelmiş" dedim ve olmayan mesajı okudum! Hatta cevap da yazacaktım ama abartmayayım dedim. Flash Tv’de bir alt yazı; ”Azrail kadının canını alırken kameralara nasıl yakalandı.. AZ...
  4. Gel de gülme

Gel de gülme

alıntı
  5. GeL De GüLmE

GeL De GüLmE

Yarışma yapmışlar En etkileyici gülüş kiminki diye...

Sayfayı Paylaş