gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Gel demek bu kadar mı kolay

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

gel demek bu kadar mı kolay Gel demek bu kadar mı kolay
    "Gel" demek bu kadar mı kolay..¿?
    "Git" demek bu kadar mı kolay..¿?
    Gün gelir istekler, ihtiraslar insanı boğar...

Sen döndün de.. Ben burda mıyım yine? Bıraktığın günkü gibi buldun mu beni yerimde?

Duygularda değil, düşüncelerde kaldın sen.. Yarım kalmışlarda, yaşanmamışlarda, acıtanlarda, sancıtanlarda...

Bugünümde yarınımda değil, geçmişimde kaldın.. Hatırladığım anlarda gülümseyebildiğim, bir anısın şimdi.

Gerçeklerimde değil, düşlerimde kaldın sadece... Görüp te dokunamadığım, dokunup ta tutamadığım..

Gitmek zamanıdır şimdi,
    Sakın bana veda etme..
    Sessizce ve usulca git,
    Farkettirme...

Şimdi git.. Arkana bile bakma ne olur. Sensizlikte birşeyleri kaybettim ben. Bütün duygular eskidiler, incindiler sevdaya dair. Vazgeçtim tüm umutlardan..
    Son bakışın kalmıştı, her damla gözyaşımla akıttım gözlerimden. Gidişinin ayak sesleri yankılandı kulaklarımda, işitmek istemedim, susturdum onları da..
    Taşıyamadım yükünü yokluğunun, nerede olduğunu bilmediğim bir durakta indirdim omuzlarımdan.

Şimdi beni bana bırak.. Sen ve ben "biz" değiliz artık. Ayrı hikayelerde, ayrı başlangıçları, sonları oynayacağız. Ayrı mutluluklarla aydınlatıp ruhumuzu, ayrı hüzünlerle karanlıklara boğacağız.

Şimdi sus.. Ne geçmişe ne geleceğe dair tek bir kelime etme. Benim yaptığım gibi içinden konuş sen de. Sözlerin önemi kalmadı artık. Avuçlarımda üşüyor bütün kelimeler. Onlar kırık, yarım, onlar ertelenmiş...

Susmak zamanıdır şimdi,
    Sakın hiç bir şey söyleme..
    "Gidiyorum" demeden git,
    Hissettirme...
    (aLintidir)​

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Gitmek zamanıdır şimdi, Sakın bana veda etme..
    Sessizce ve usulca git,
    Farkettirme...

aşk geliyorum demiyo ama gidiyorum diyo güzel bi yazı tşkler

3. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Şimdi beni bana bırak.. Sen ve ben "biz" değiliz artık. Ayrı hikayelerde, ayrı başlangıçları, sonları oynayacağız. Ayrı mutluluklarla aydınlatıp ruhumuzu, ayrı hüzünlerle karanlıklara boğacağız.

yine insanın içine işleyen cümleler bulmussun canım tesekkürlerrr

4. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Canim benim okuyan gözlerine saglik :)

Gel demek bu kadar mı kolay konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. keşke hayat bu kadar kolay olsa!!!

keşke hayat bu kadar kolay olsa!!!

* Sabah jimnastigimizi yapmak için "Çalistir" komutuna tiklamak yetse... * Isten güçten bunaldigimizda ESC'ye basarak herseyden kaçabilsek, biraz rahatladiktan sonra "Herhangi bir tusa basarak" geri dönebilsek... * "EKLE/KALDIR"a girerek görmek istedigimiz herkesi hayatimiza dahil etsek, sevmedigimiz insanlari sonsuza kadar hayatimizdan çikarabilsek... *...
  2. Emre Altuğ - Bu Kadar Mı?

Emre Altuğ - Bu Kadar Mı?

Güneşi bilmez ayı bilmez Aşk çölünde zalimi kayıbım ben Haykırmaksa aşkı en ayıbı Kullar arasında en ayıbım ben Ne eser ne hasar kaldı inan aşkından Ne arar ne sorar vefasız o zalim yar Bu kadar mı ee bu kadar mı acımasız oldun sen bu kadar mı ee bu kadar mı özledinde aramadın neden BU KADAR BU KADAR BUKADARMI SEVDİN Bu kadarmı buraya kadarmı Bana verdiğin sözler nerde o kadar mı öyle...
  3. bu kadar mı komik olur

bu kadar mı komik olur

Olum bas git fena olcak bak. Cezmi abi gerçekten kral adamsın ha. Babişko kulaana bişey diicem Bu aşkın sonu yok Naciye.Biz ayrı dünyaların insanıyız. İşe bak, yata yata her yanım taş kesilmiş Ya arada eziliyoz be.Hişt aloo kime diyom Oh.. Rıfkı senin yanında çok mutluyum.Ne zaman evlenicez Agh gitti güzelim burun.Hoşt! Bırak burnumu! Bu bakışıma kızlar hasta oluyo.Az çalışmadım ama...
  4. Bu kadar kolay olmamalı…

Bu kadar kolay olmamalı…

‘Gece’ bile fazla bu akşam bana…Öyle siyah, öyle alacalı ki karanlık..Uyumak istiyorum, alabildiğine..Kapatıyorum gözlerimi, sen oluyorsun uykularım..Açıyorum gözlerimi, yalnızlığa kapılıyor düşüncelerim…Anlamsızlığımla eş değer oluyorsun aniden… Gidişini seyrediyorum, anılarımın arasından…Tozlanmış duyguları temizliyorum, kelime kelime..İçim acıyor, derinden…Gülüşünü anımsıyorum…İçim...
  5. uNut DeMeK KoLaY geL BaNa SoR

uNut DeMeK KoLaY geL BaNa SoR

unut demek kolay unut demek kolay gel bana sor birde Unut demek kolay gel bana sor bir de Unutamiyorum iste unutamiyorum Bir sey var suramda beni kahreden Suramda tam yuregimin ustunde * Cakili duran bir sey var Elimde degil sokup atamiyorum Dalip dalip gidiyor gozlerim derinlere Kimi gorsem biraz sana benziyor Seni hatirlatiyor su bulut su gokyuzu Su kayalari doven deniz Su huzunlu...

Sayfayı Paylaş