gel desem gelirmisin?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
gel desem gelirmisin?
Sonları son anları yaşatıyorum kibrime..Biraz sonra sıcaklığını benimseyeceğim toprak olacağım..
Etraftaki kalabalığı kalbimin atmayan ritmine üstgeçit yapıyorum..Rüya üretip toprak kusuyorum..
Herkesi gözden geçiriyorum yudum yudum..Ve ben sandığım herkeste bir mutluluk imgesi buluyorum..
Gözlerim seni arıyor yatağında..Kalabalığın bittiği yerde seni bulmak istiyorum..
Yoksun..........
Adım adım, damla damla ilerliyor ecelim..Organlarımı bağışım topraktaki canlılar olacak..
Hala bekliyor gözlerim yoluna sevda ekip..Eski günler can alıyor cansız bedenimden..Canlanıyorlar
ve üretkenliklerine yeni harfleri katıyorlar..
Korkuyorum korkacağımdan ve olacağımda..Ölümü hissediyorum dudaklarımda ve hala göremiyorum ben dolu bedenini..
Çığlıklar ekiyorum adım adım geçilen toprağa....Duyulmuyorum......
Bir anı takılıp kalmış kulağımda.içinde sadece
''''s e n i s e v i y o r u m ''''
u olan..Yaşadığım bir an için mi kalbimin durması.yoksa çoktan vakit süzülmüş müydü bedenime?
Geliyor musun?Yoksa sende mi dememi isterdin?
Ve işte bir son daha ..Adımlar tükenmeye hapsedilmiş olma dolayısıyla bittiler..Üretme
çabalarını bir hiçle takas edip bittiler..Bir iç çekiş seslendi kulağımda..Kalbimde tıkırtılar
gelmiyor.Fakat kalbim korkmaktan yarinde duramıyor..
'''Hayır'''ları mavi semaya ulaştırırken duyulmuyor yine ağzımda çıkmalar..Mezar ad benimsenen,
toprağa açılan ve her kulun öncesinde ya da sonrasında bedenini satacağı yerdeyiz..
Onu görmeden kilitleyecekler solgun yerlerimi..
Neredesin?Gelmekte mi yoksa gitmekte misin???
İçinde bulunduğum tahtadan onarılma kutunun kapağını açtılar..Ben herkesi görüyorum.Ama herkesin
gözlerinde bir kör olma yasası var..Onca seslenmelerim boşa gitmeymiş..
Gözyaşlarını ruhuma serpiyor sevgiyle hissettiklerim..
Artık 'yok' demek varlığın bir nedeni oldu kurumuş dilimde..Bedenimi aldı bir çok kişi ve ayak bastıkları yere koydular ..
Dualar harmanlanıyor etrafımda..işte sonunda toprak yapışıyor üzerime..Bir ağlamaklı ses duyuyorum..
Merakım kabarıyor ve anlıyorum kimli olduğunu..Yüzüm açılıyor inanmak zorluğunu göğüsleyerek onu görüyorum..
Başımı kollarına alıp ağlıyor etrafı umursamadan..Sevincim bölünmeler geçirip çoğalıyor ...
Tane tane kapattılar bedenimi..Gömülü olduğum yerde sadece O kaldı.
Yaşları önce kahverengime düşüyor sonra hızlı ilerleyişle vücuduma ulaşıyor..Ne çok seviyormuş beni..
Kelimeleri ardı ardına ulayıp yağmalıyor duygularını ve hıçkırıyor sevgisini..
'''''''''''''''''Acaba gel desem gelir misin?''''''''''''''''''
sözünü gururumla dinliyorum..
Aynayı ona çevirip aynı suali bensiz be benli ona soruyorum..
Gel desem gelir misin?*

Geri