gebe
  1. ARWEN

ARWEN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Gel Efendim............

Konu, 'Dini Resimler' kısmında ARWEN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] __________________

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Gel Efendim............
    buda çok güzel bence emeğine sağlık canım

3. ARWEN

ARWEN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Gel Efendim............

rica ederim.................:)

4. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Gel Efendim............

emeğine sağlık

Gel Efendim............ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efendim

Efendim

EFENDIM Bir gün bana seslenirsen Ya Rasulallah Çıkamam huzuruna utanırım Bir gün benim için üzülürsen Ya Rasulallah Bu azaba dayanamam yanarım Hali perişan bir kul yanı başına gelirse Ya Rasulallah Peygamberlerin yanında ümmetimdendir deyip utanma Sen sakın boynunu bükme Ben giderim Ya Rasulallah Mahşerde bu ümmetin cehennemlik denirse Sen üzülme!Ben cennete gitmesem de olur...
  2. Arif Sağ - Gel Efendim Gel

Arif Sağ - Gel Efendim Gel

hasretinle beni üryan eyledin beklerim yolların gel efendim gel gönül kusu kalktı çevlan eyledi beklerim yolların alı alı gel efendim gel evvel ahir sensin dönmezem senden leyli muhabbetin çıkarmı candan gönül göç eyledi kevnü mekendan beklerim yolların alı alı gel efendim gel softalar çoğaldı haddini astı od düştü sineme yüreğim pistı şimdi gayret sah-i merdanâ��a düştü...
  3. Efendi

Efendi

Efendi -------------------------------------------------------------------------------- Osmanlı döneminde ağa, bey, paşa gibi devlet memurlarına verilen unvandır. Bu unvan, Bizanslılardan Selçuklu Türkleri'ne geçerek yerleşmiştir. Günümüzde de yeterli eğitim görmemiş, orta sınıf halkı için kullanılır. Bundan başka terbiyeli, saygılı anlamına da gelmektedir. XVIII. yüzyıldan sonra...
  4. Efendim izindeyiz

Efendim izindeyiz

Rabbim hepmize on adım adım takip etmeyi nasip eylesin aminn
  5. Abdurrahman Önül Canım Efendim İlahi Sözü tüm ilahi sevenlere gelsin

Abdurrahman Önül Canım Efendim İlahi Sözü tüm ilahi sevenlere gelsin

Abdurrahman Önül Canım Efendim İlahi Sözleri Abdurrahman Önül Canım Efendim Gün içersinde sizlere Abdurrahman Önül Şehitler Ölmez ilahi sözlerini sunmuştuk. Şimdi de Abdurrahman Önül Canım Efendim ilahisi sözlerini bu ilahiyi seven tüm üyelerimiz ve misafirlerimiz için paylaşıyoruz. İşte size Abdurrahman Önül Canım Efendim ilahi sözü arkadaşlarım; Canlar sana kurban kurban efendim...

Sayfayı Paylaş