gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

gel gidelim ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

gel gidelim ilahisi Bir karardan durmayalım Gel gidelim dosta gönül
    Hasretinden yanmayalım
    Gel gidelim dosta gönül
    Kılavuz ol gönül bana
    Gel gidelim yârdan yana
    Canım kurbandır canana
    Gel gidelim dosta gönül
    Kara haberin almadan
    Can bedenden ayrılmadan
    Azrail bizi bulmadan
    Gel gidelim dosta gönül
    Gerçek murada varalım
    Yârin hatırın soralım
    Yunus Emre'yi alalım
    Gel gidelim dosta gönül

gel gidelim ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gel ilahisi

gel ilahisi

gel imanım gel ilahisi imanım suyum sıcak oldu suyum sıcak oldu dinle Azral geldi canıma Şeytan başladı çalıma Şeyhin bakınsın halime Gözüm yaşla doldu gel gel Son nefeside alıyor Biri çenemi bağlıyor Çoluk çocuğum ağlıyor Evim figan doldu gel gel Camide sela verdiler Uzaktakiler geldiler Gözümü açık gördüler Gözüm açık geldi gel gel Can boğazımda duruyor Şeytan imanım çalıyor Dilim...
  2. Gel Mevlana İlahisi

Gel Mevlana İlahisi

mevlana ilahisi mevlana ilahileri Dağlar ile taşlar ile Çağırayım Mevlam seni Seherlerde Kuşlar ile Çağırayım Mevlam seni Gökyüzünde İsa ile Tur dağında Musa ile Elindeki asa ile Çağırayım Mevlam seni Derdi aşkın Eyyub ile Gözü yaşlı Yakub ile Ol Muhammed Mahbub ile Çağırayım Mevlam seni Yunus okur diller ile Hakkı seven kullar ile Ol Fahri bilenler ile Çağırayım Mevlam seni
  3. Çok Ağir Geldi İlahisi

Çok Ağir Geldi İlahisi

Sahidim olsun secdeler... Kursun oldu kalbi deldi Sanki caglayan bir seldi Cana sindi Rasulallah Sefaat kil sen bir parca Yuregim bak param parca Su gunahkar olan nasa Sefaat ya Resulallah Aglayip seni ararim Kalmadi artik kararim Senin askinla yanarim Medet eyle Resulallah Sefaat kil sen bir parca Yuregim bak param parca Su gunahkar olan nasa Sefaat ya Resulallah Bir dem gelir...
  4. gelin allah diyelim ilahisi

gelin allah diyelim ilahisi

gelin allah diyelim ilahisi gelin allah diyelim kalpten pası silelim Gelin Allah Diyelim Kalpten pası silelim Alemleri seyredelim Allah Allah dedikçe Nerde tehvid çekilir Melekler saf saf gelir Hepsi tekbir getiriri Allah Allah dedikçe Zikr-i Hakk'a başlandı İsm-i Celal hızlandı Arş-ı ala sallandı Allah Allah dedikçe Gönüller şadan olur Kaygudan azad olur Can mülke abad olur Allah Allah dedikçe
  5. gelsin beru ilahisi

gelsin beru ilahisi

Seyrimde bir şehre vardım Gördüm sarayı güldür gül Sultanımın tacı tahtı Bağı duvarı güldür gül Gül alırlar gül satarlar Gülden terazi tutarlar Gülü gül ile tartarla Çarşı pazarı güldür gül Toprağı güldürtaşı gül Kurusu güldür yaşı gül Has bahçesinin içinde Servi çınarı güldür gül Gülden değirmeni döner Anı ile gül öğünür Akar suyu döner çarkı Bendi pınarı güldür gül Ak gül ile kırmızı gül...

Sayfayı Paylaş