gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Gel Gör Beni Aşk Neyledi İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Ben yürürem yane yane Aşk boyadı beni beni kane Ne akılem ne divane
    Gel gör beni aşk neyledi
    Derde giriftar eyledi

Gah eserim yeller gibi
    Gah tozarım yollar gibi
    Gah coşarım seller gibi
    Gel gör beni aşk neyledi
    Derde giriftar eyledi

Ben Yunus-i bi-çareyim
    Dost elinden avareyim
    Baştan aşağa yareyim
    Gel gör beni aşk neyledi
    Derde giriftar eyledi

Gel Gör Beni Aşk Neyledi İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gel Gör Beni Aşk Neyledi?

Gel Gör Beni Aşk Neyledi?

kudur duası Gel Gör Beni Aşk Neyledi? Gel Gör Beni Aşk Neyledi 1 Ben yürürem yane yane Aşk boyadı beni beni kane Ne akılem ne divane Gel gör beni aşk neyledi Derde giriftar eyledi2 Gah eserim yeller gibi Gah tozarım yollar gibi Gah coşarım seller gibi Gel gör beni aşk neyledi Derde giriftar eyledi3 Ben Yunus-i bi-çareyim Dost...
  2. Aşk ilahisi

Aşk ilahisi

aşk ilahisi Bu Aşk Bir Bahri Ummandir Aşiği Yakan Ateş-i Aşktir Tek Aşk Ulvi Maşukadir Bundan Daha Güzeli Var Midir? Ayin şin Kaf Ne Güzelde Bir Ittifak Bu Olmasaydi Olurmuydu Aşk Aşk Olmasa Olur Muydu Insan Aşik Kavuşamadi Maşukuna Bu Nasil Hicran Hak şerleri Hayr Eyler Aşk I Cihanda Var Eyler Aşk Olmassa Yaratmazdi Insani Kamil Yapmazdi
  3. gel ilahisi

gel ilahisi

gel imanım gel ilahisi imanım suyum sıcak oldu suyum sıcak oldu dinle Azral geldi canıma Şeytan başladı çalıma Şeyhin bakınsın halime Gözüm yaşla doldu gel gel Son nefeside alıyor Biri çenemi bağlıyor Çoluk çocuğum ağlıyor Evim figan doldu gel gel Camide sela verdiler Uzaktakiler geldiler Gözümü açık gördüler Gözüm açık geldi gel gel Can boğazımda duruyor Şeytan imanım çalıyor Dilim...
  4. HAYAT!...hani ''MasaL ''değildin beni neyledin hayat!...

HAYAT!...hani ''MasaL ''değildin beni neyledin hayat!...

HAYAT!...hani ''MasaL ''değildin beni neyledin hayat!... A Ş K ,aynen yazıldığı gibiydi... sesli başlar...sessiz biter.. . biz kısaltmadık takdire boyun eğmek gerek yüreğim... kader,güllerimizi eğse de.. nereden bilebilirdim; hayata nereden bağlıysam ,oradan kopacağımı.. neyin üzerine çok düşüyorsam, onunla imtihan olacağımı ?.. nereden bilebilirdim?...
  5. HAYAT!..hani "MasaL" değildin? beni neyledin Hayat!..

HAYAT!..hani "MasaL" değildin? beni neyledin Hayat!..

Gitme diyemezdim, gitmek zorundaydın. Ne bu fırtına seni geri çevirebilirdi, ne bu yağmur. Her şey gidişine ayarlanmıştı çünkü senaryo böyleydi sen gidecektin ben ağlayacaktım. Elimden tut yoksa düşeceğim yoksa bir bir yıldızlar düşecek eğer sairsem beni tanırsan yağmurdan korktuğumu bilirsen Gözlerim aklına gelirse Elimden tut yoksa düşeceğim yağmur beni götürecek yoksa beni.. Atilla...

Sayfayı Paylaş