gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Gel... Korkuyorum... Nefes alamıyorum

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Hiç sevmedim kimseyi senin kadar.... Yüreğim yanmadı hiç bu kadar..."
    Bir el bazen neleri ayakta tutabiliyor hiç düşündünüz mü ve neleri yıkabiliyor tek başına ? Bir eli tutmak bir insanı hayata bağlamakla eş değerde olabiliyorsa eğer bunun adı ''AŞK'tır. Böyle bir eli tutmak hayatı bulmaktır belki de....

Hiç sevmedim seni sevdiğim kadar dersin birine ve sonra onun arkasına dönüp gitmesini izlemek ne zordur. Bir eliyle hayata bağlamak bir eliyle o verdiği hayatı geri almak gibi... Bazen mecburu ayrılıklar mecburi acılar yaratır. Bile bile kapıyı aralık bırakırsın ve tüm yalnızlığın ve hüznün içeri dolmasına izin verirsin. Buna rağmen aklının bir köşesinde sonsuzluk vardır

Bitmedik bitemez bitmeyecek... Bir ömrü bir aşka adamaktır bu belki ve elbette yürek ister ayrıysan. Dönüş yolları geçilemeyecek kadar darsa bile bir umut koyup sol yanına beklersin hayatının ışığının o derin karanlıktan gelmesini. Zaman geçtikçe göremez olursun hiçbir şeyi gözlerinin buğusundan ve kalbinin karanlığından... Beklemek zordur eğer beklenen kalbinden çok uzakta ise...

"Çok yalnızım seninle bir yarım...
    Eğer elindeyse ne olur çal kapımı
    Eğer yüreğindeysem ne olur sil göz yaşımı..

Bir hayatı kaybetmek bir elin sıcaklığını kaybetmekle eş değerse işte bu ''AŞK''tır. Böyle bir eli kaybetmek ölmeden ölmektir. Ruhunu o sıcaklığa terk edersin o el senden uzaklaşırken. Ruhsuz bir beden ölmekten beterdir...

umut edersen et korkular rahat bırakmaz aklını ve umudunu köreltir sonsuz telaşların o bekleyişte. İsyanın yükselir bastıramazsın çektiğin yalnızlığın en acımasız yanı canını yakmaya başlayınca. Tanrıya yalvarırsın son bir şans diye gerçekleşmeyeceğini bildiğin halde. Umudun ve benliğin avuçlarının arasından akıp gider. Ruhsuz umutsuz ve benliksiz kalırsın bir başına. Zaman acımasızlaşır ağladıkça..

Gel... Korkuyorum... Nefes alamıyorum. Eğer hala dudaklarında ismim varsa gel... Sıcaklığın olmadan tutunamıyorum Hatanın üstüne hata ekleyerek yaşıyoruz. Bile bile kaçırdık belki de o treni. Beklemek için çok geç vazgeçmek içinse çok erken. Bir ömre bedelse bile geç kalınmış bir mutluluktan vazgeçmiyorum. Verilen sözler unutulmamalı ben unutmadım...

Eğer elindeyse ne olur çal kapımı
    Eğer yüreğindeysem ne olur sil gözyaşımı...

alinti

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Gel... Korkuyorum... Nefes alamıyorum
    Paylaşım için saol :)güzel paylaşım

Gel... Korkuyorum... Nefes alamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korkuyorum:(

korkuyorum:(

sevgili melekler bi derdim var.genç kızlığa adım attığım zaman ilk adet görmenin korkusuyla ne yapacağımı bilmdim.ve leke kıyafetime bulaşır die kat kat önlem aldım bunlardn biride pamuk kullandm acaba bişe olmuşmudur.zarar görmüşmüyümdür:(bu hep aklıma takılıyo ve çok korkuyorum:( acaba bişe olmuşmudur.kızlığa zarar glmişmidir:(
  2. Eğer Çocuğunuz Burnundan Nefes Alamıyorsa Ne Yapmanız Gerekiyor ?

Eğer Çocuğunuz Burnundan Nefes Alamıyorsa Ne Yapmanız Gerekiyor ?

Çocuğum Burnundan Nefes Alamıyor Yardım Çocuğum Burnundan Nefes Alamıyor Çözüm Sevgili melekler, çocuklar büyürken türlü hastalıklara yakalanır, sağlık problemleri geçirebilirler. Önemli olan erken teşhis ve uygun tedavilerle doktorun vereceği tavsiyelere uymaktır. Aynı zamanda çocuk üzerinde iyi bir de gözlemci olmak gerekir. İşte gözlemlerinize dayanarak Çocuğum Burnundan Nefes...
  3. korkuyorum

korkuyorum

arkadaşlar lütfen yardım edin ben psikolojik olduğunu düşünüyorum ama yine de bi korku var 4 ay önce ilişkiye girdim ama içe bşalma olmadı içe girme de olmadı 4 aydır düzenli regl oluyorum aynı miktarda aynı sürede oluyor ya sizce sorunum nedir 2 haftadır falan mide bulantım çok fazla karnımda çok kötü bi ağrı var ne olabilir?
  4. Hamileyim nefes alamıyorum nedeni nedir?

Hamileyim nefes alamıyorum nedeni nedir?

Gebelikte vücudun oksijen ihtiyacı artar. Buna karşın ilerleyen aylarda rahmin yukarı doğru büyümesi ve göğsü sıkıştırmasından dolayı nefes alma zorlaşır. Gebelikte artan hormonlardan özellikle progesteron hormonu beyindeki solunum merkezini uyarır ve daha sık soluk alıp vermeyi tetikler. Bu nedenle gebelikte bir dakikada yapılan solunum sayısı hafif artar ve akciğerler daha fazla oksijen...

Sayfayı Paylaş