gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

GeL YaR ÖZLeDiM CoK

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

CoK ÖZLeDiM SeNi YaR

GeL ÖZLeMLeRiMDeN BeNi KuRTaR

DaHa ICiMDe SaNa OKuYaCaGiM SiiRLeR VaR

GeLDE ANiLaRa SiGiNMaYiM ARTiK

GeLDe GöZYaSLaRiM DuRSuN

GeL HeR YaNiM SeN KoKSuN

EY YaR SeSiMi DuYMuYoRMuSuN

ÖzLeDiM SeNi

BaSa CiKaMiYoRuM ARTiK

GeLDe SiiRLeRiM YaZiLSiN

GeL KaLeMiMDeN ASKiN DaMLaSiN

GeL Bu KaNLi HaSReT SoNa ERSiN

GeL YaGMuRLaRiN ISLaTSiN

GeL YaR ÖZLeDiM CoK..

alıntı

2. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: GeL YaR ÖZLeDiM CoK
    cok guzel paylasimin icin tesekkurler tam benlik bende cok ozledim kocisimi ah bir bayram olsun da gelsin

GeL YaR ÖZLeDiM CoK konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sibel Can - Gel de Kıyma (Özledin Mi)

Sibel Can - Gel de Kıyma (Özledin Mi)

Özledin mi, öyleyse kalk gel Bırak artık, kim ne derse der Yasak günah, hayat ah elden gider Onların kendi hikâyeleri yok Onlar sadece seyirci dünyada Aşksız yaşsız hasarsız ah Bir diyarda Sen seç ben söyledim gitti Son sözümü ölmem artık Bu pişmanlar ordusuna Dönmem artık Gel kıyma Gel kırma Sende bu mutsuzlar kervanına Uyma
  2. Kafam cok karısık lutfen yardım

Kafam cok karısık lutfen yardım

Merhaba ınternette bılgı aranırken bu sıteyı buldum fıkırlerınızı soylersenız deneyımlerınızı cok mutlu olurum en son regl tarıhım 16 hazıran ve 5.gunu dogum kontrol hapı kullanmaya basladım ve 1 ay olmasına ragmen korunmadık bılmıyodum cunku doktorum 2 gun once dogum kontrol hapının ılk ay etkılı olmucagını belırttı 1 haftadır goguslerım ınanılmaz agrı,akıntı, ve sıddetlı mıde bulantıları...
  3. Seni Cok Özledim Cocuklugum

Seni Cok Özledim Cocuklugum

Ve en çok seni özledim ben. karşı komşunun sokağa çıkacağı zamanı beklemeni. her teyzeyi annem gibi sevmeni. sanki ayıpmış gibi kimselere söylememeni. ve o bisikleti ilk gördügünde koşuşunu. yağmurlu bir günde annenin elinden yediğin ekmeği. islanan sokaklara bakıp duygulanmanı. yaz akşamlarında oturdugun kaldırımı.seni bir kez daha görmek isterdim... hiç konuşmadan kısa pantolonlu siyah...
  4. cok agrım var..yardım...

cok agrım var..yardım...

bu ay adetım geciktı.6-7 gün sonunda adet oldum. Ama cok karnım agrıyoo.ne yapsam gecer. Şunu da sorayım... Adet geciktı hamile olma ihtimalm vardı şimdi deilim dimi hamile.

Sayfayı Paylaş