gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

gel

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gelsin gelsin kim gelsin???

gelsin gelsin kim gelsin???

evet şimdi bu oyunumuz şöyle ben şimdi diyorumki gelsin gelsin forumun en huysuzu gelsin (tabi gelirse):D:D:Dgelen kişide devam ediyor tekrardan gelsin gelsin forumun en... diye artık o boşluğuda siz dolduracaksınız::D
  2. Gel

Gel

Gel... Kalma orada Tenin olmasa da Canın burada. Şivesi köpük köpük beyaz kokar hasretin Ve formülü yoktur sağanağı bir damlaya hapsedebilmenin Yine de bir damla yaşa hapistir içinin okyanusları, sevenin... Süzülen her yaş muştudur, içinde yaşayan, uzaktan gelenin. Gel, rüzgarları teninin rengine boyayayım Gel, rüzgarları saçlarına takayım. Sabah mahmurluğuna gözlerini açtığın anı düşünüyorum...
  3. Gelin:)))

Gelin:)))

komik sözler,komik fıkralar,komik yazılar,fıkra,fıkralar,gelin kaynana fıkraları Ailenin yeni gelini hiç iş yapmazmış. Bir gün yemekten sonra gelin...in kayınvalidesi ve kayınbabası evi süpürmek üzere süpürgeyi alırlar. Maksat gelini uyandırmaktır... Kayınpeder ile kayınvalide başlar tartışmaya; ... - O, `Ben süpüreceğim.` Diğeri; `Ben süpüreceğim.` diye... Nihayet gelin beklenen müdahaleyi...

Sayfayı Paylaş