gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

gelde calışma bunlarda

Konu, 'Çöplük' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. blue_angel

blue_angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: gelde calışma bunlarda

bayıldım bunlara ma abizim patronlar böle seyler almıyorlar bize yaa :(

gelde calışma bunlarda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ahşap boyama calışmalarım

ahşap boyama calışmalarım

ahşap boyama calışmalarım mersin ahşap boyama bunları ben yapıyorum peceteden deıl trasferden yapıyorum cokta gusel oluyolar ve yaptıklarımın bıkacını sattım caykutusuda var yanı gusel takım oluyo
  2. ders calışmaya gidebilir miyim?

ders calışmaya gidebilir miyim?

--Babacım ben bu akşam arkadaşımda kalacam.Yarın önemli bir sınavımız var. birlikte çalışacaz.. --Yemezler kızım hadi naş! --Nası yani? --Sen böyle bir sınav akşamının mahsulüsün!bize sökmez!!! --Anne bu akşam arkadaşımdayım ben ders çalışacaz!!! --Niye? tek çalışamıyor musun sen? --Ama anneee!!!! ---Aması maması yok!!!Vakti zamanında bizim de üzerimizde az ders çalışmadılar.Şimdi...
  3. broş takan takmayan gelsin süper bunlar

broş takan takmayan gelsin süper bunlar

broş denince sanki eskiden kalma bişeymiş gibi pek de ilgimizi çekmiyor artık oysa yeni modeller hiçte durumu öyle göstermiyor ... yeni nesil gençlerin bile kullandıgı broşlar trikoların bluzlerin üstünde çokta çıtır duruyor tavsiye ederim dogrusu:)buyrun...
  4. kızlar bunlarda gelin çiçekleri

kızlar bunlarda gelin çiçekleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Derya Baykal Bebek Elbise Modelleri Gel de Bunları Yeme

Derya Baykal Bebek Elbise Modelleri Gel de Bunları Yeme

Derya Baykal bebek elbise modelleri yazımızda Deryanın Dünyasından en güzel modellerle sizleri buluşturmak istedim. Kız bebek elbiseleri görünce kendimi alamıyorum. Hazır olsun el örgüsü olsun kız bebeklerini bir başka güzelleştiriyor elbiseler. Fırfırlı, rengarenk, desen desen motif motif kız bebek elbise modellerine bir de deryanın dünyasından bakalım. Uzman ellerden çıkan modellere eminim...

Sayfayı Paylaş