gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Geldi geçti ömrüm benim

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Geldi geçti ömrüm benim şol yel esip geçmiş gibi Hele bana şöyle geldi bir göz açıp yummuş gibi

İşbu söze Hak tanıktır bu can gövdeye konuktur
    Bir gün ola çıka gide kafesten kuş uçmuş gibi

Miskin âdem oğlanını benzetmişler ekinciye
    Kimi biter kimi yiter yere tohum saçmış gibi

Bu dünyada bir nesneye yanar içim göynür özüm
    Yiğit iken ölenlere gök ekini biçmiş gibi

Bir hastaya vardın ise bir içim su verdin ise
    Yarın anda karşı gele Hak şarabın içmiş gibi

Yunus Emre bu dünyada iki kişi kalır derler
    Meğer Hızır İlyas ola âb-ı hayat içmiş gibi

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Geldi geçti ömrüm benim
    emeğine sağlık

Geldi geçti ömrüm benim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceylan - Yalan Oldu Benim Ömrüm

Ceylan - Yalan Oldu Benim Ömrüm

Dağ başında boran karda yar seninle başım darda güldürmedi Felek yardan yalan oldu benim ömrüm adına türküler yazdım Sevdan ile candan bezdim Ya gurbet elde gezdim.yalan oldu benim ömrüm oyoyoy benim İ�mrüm oy naçan ömrüm oy garib ömrüm veran oldu bnim ömrüm Neler çektim neler gördüm derd üstüne derdler ördüm dağla Keder çektim durdum yalan oldu benim ömrüm.sanmaki seni Unuttum...
  2. bende geldim :)

bende geldim :)

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım tesadüfen bu siteyi buldum ve çok hoşuma gitti,inş sizlerlede kaynaşırız en kısa zamanda :)
  3. Gotik Hatun Aramakla Geçti  Ömrüm

Gotik Hatun Aramakla Geçti Ömrüm

hatun mekanı emrah komik hatunmekanı Ahhhh küçük Emrah ahhh anne ,bacı derken şimdide kendine kız bulamaz hale geldi. Yine acıların çoçuğu yürek burkuyor. Gotik hatun aramakla geçti bütün hayatım Lakin basiretim bağlanmış, bitürlü bulamadım Ben ki, suratı her daim un'a bularım Karanlık sokaklarda gezip gotik avradı ararım... Ey gotik kızlar,bir diyecegim var size....Yazık olmuyor mu şu...
  4. Ömrünü Ölüme Gelin Ediyorum

Ömrünü Ölüme Gelin Ediyorum

Ömrünü Ölüme Gelin Ediyorum Bulutlar dokunsan ağlayacak. Güneş yavaş yavaş elini eteğini çekiyor gündüzden, birşeylere kızmışçasına kızarıp yok oluyor ufukta alaca parlak ihtişamıyla…Hangi burçtan olduğu bilinmeyen ay doğuyor işte. Ve başlıyor çöken karanlıkla süzülüp gelen bir hüzn-ü gece… Güneşin batışı, ayın doğuşu hep aynı… Bir ben farklıyım bu gece… Notası olmayan...
  5. Bende Geldim...

Bende Geldim...

Merhaba Ben Nil. 24 yaşındayım.. İstanbulda ikamet etmekteyim. Melekler Mekanı'nı internette bilgi ararken gördüm. Ve bir çok bilgi kazandım. Teşekkür ederim öncelikle. Birçok bayan gibi benimde sorunlarımı paylaşacak dostlara ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim...

Sayfayı Paylaş