gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Geldiğin yeri unutma!

Konu, 'Magazin' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

geldiğin yeri unutma

Doğru söze ne dernir kesinlikle herkes geldiği yeri unutmamalı kıvanç tatlıtuğda zamanında mankenlikten geldi buralara ama aktorlüktede tek gecerim gerçekten rolünün hakkını vererek oynuyor ama mankenlikten gelipte onları aşşalması hoş değil tabi:D

BİRKAÇ GÜN ÖNCE BİR AÇILIŞTA "MANKENLERLE AYNI KAREDE YER ALMAK İSTEMİYORUM" DİYEN KIVANÇ TATLITUĞ'A PODYUMLARIN DENEYİMLİ İSMİ ENGİN KOÇ SERT ÇIKTI: GELDİĞİN YERİ UNUTMA, ŞAN ŞÖHRET GEÇİCİ!

Ünlü mankenler Ece Gürsel, Tuğba Özay, Şebnem Schaeffer ve Engin Koç önceki gün düzenlenen defilede podyuma çıktı. 15 markanın sonbahar- kış kreasyonlarını tanıtan mankenler, bir tesettür giyim markasının tanıtımı için türban takarak podyumda yürüdü.

IŞIĞINIZI KAPATMAYIN
    Defileden sonra gazetecilerin sorularını yanıtlayan mankenlerden Engin Koç, "Mankenliği popüler hale biz getirdik" dedi. Koç, konuşması sırasında, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir açılışta "Mankenlerle aynı karede yer almak istemiyorum" diyen Kıvanç Tatlıtuğ'a nasihatte bulunmayı da ihmal etmedi: "Böyle şeyler yapmamak lazım. Şan, şöhret geçici. İnsan olduklarını, yatın, katın, arabanın gelip geçici olduğunu unutmasınlar. Ruhlarının ışıklarını kapatmasınlar!"

KUZUYDUK, ÇOK KULLANILDIK
    İnsanın geldiği yeri unutmaması gerektiğini belirten deneyimli manken, "En zengin benim ama hâlâ akbille metro ve otobüslere biniyorum. Halkın arasında çok rahatım" diye konuştu. Geçenlerde biraraya geldiği Mehtap Ar'ın kendisine, "Sen Amerika'da olsan şatoda otururdun" dediğini belirten Koç, sözlerine şöyle devam etti: "Şu an 50 yaşındayım ve hak ettiğim değeri gördüğüme inanmıyorum. Hakkımı kazanamadım. Bizler, gençliğimizde kuzuyduk ve çok kullanıldık."

Geldiğin yeri unutma! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aslini unutma!

aslini unutma!

Bir zamanlar Ayaz adlı bir köle varmış. Takdir bu ya, köle bir gün Sultan Mahmud’un kölesi olmuş. Sultan, köleyi taşıdığı asil karakteri sebebiyle çok sevmiş. Derken Sultan’ın öylesine itimadını kazanmış ki, bütün sultanlığın haznedârı tayin edilmiş ve en kıymetli ve zarif mücevherler, taşlar ona emanet edilir olmuş. Bu gelişmeyi gören saraylılar ise durumdan pek rahatsız olmuşlar. Hasetleri...
  2. Anne,kardeşimi geldiği yere geri gönderemez miyiz?

Anne,kardeşimi geldiği yere geri gönderemez miyiz?

Kıskançlık evrensel bir duygudur, günlük hayatımızı etkilemediği sürece patolojik bir durum sayılmaz. Freud kıskançlığı "yas gibi dokunaklı" durumlardan biri olarak tanımlanır ve bunu normal bir davranış olarak nitelendirir. Kıskançlığın patolojik düzeye gelmesi, akılcı düşünme yeteneğinin yetersiz kaldığı durumlarda görülür. Özellikle kardeş kıskançlığı, anne-babaların panik olmadan...
  3. İsmimi Unutma

İsmimi Unutma

İsmimi Unutma ismimi unuttuğun zamanlardı kimbilir../.belki de sadece ismimi kaç gece uykusuz kaldı düşlerim yarı uyanık sarıldım bende bıraktığın kelimelerine kimbilir../..bilebilir..? hem de bir çok gece beni anladığını sandığım bir sen vardı oysa beni herkesten çok duyumsadığını sandığım özgeleceğim vardı mesela, özgeçmişim değil nasıl da uzaklaşıyorum...
  4. Unutma nickleri

Unutma nickleri

unutmak nickleri hayat yalan nickleri unutma beni unutma umrumda bile değilsin İnsan kılığına girmiş köpeklerin çıkardığı seslere, ritim tutup dans edebilcek kişilikteyim. BeNi UnUTMaK iÇiN YEMİnLeR ETMİŞSiN ... GÖZLeRiM GELMiş AKLıNa VaZGEMiŞSİn ... BeNDEn HaBeRSiZ ÇEkİp UzAKLaRa GiTMİŞSiN ... BİLİYOMUsUn ? SeVGİLİm ... UMRumDa BİLe DeGiLSin ... Yanlış nedir doğru nedir, yaşamın...

Sayfayı Paylaş