gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Geleceğe ait korkularınız var mı?

Konu, 'Çöplük' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Geleceğe dair korkularımız neler? olmasını istemediğimiz ve korktuğumuz şeyler?bir daha olmasın dediğimiz şeyler? gece uykumuzdan uyandıran şeyler? neleri kaybetmekten korkuyoruz geleceğe dair?haydi paylaşalım kızlar...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Geleceğe ait korkularınız var mı?

ben yazayım ilk.ben eşimden çocuğumdan ayrılmaktan..yalnız kalmaktan..veya onları yalnız bırakmaktan çok korkuyorum..bir daha olmasını istemediğim tek şeyde kürtaj olmuştum..o çok zoruma gitti..bir daha olmasını hiç istemiyorum..

Geleceğe ait korkularınız var mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İlişkinizin Geleceği Var mı?

İlişkinizin Geleceği Var mı?

İşte size sevgilinizle birbirinize uygun musunuz yoksa ilişkiniz gelecek vaad etmiyor mu yu tekrar düşündürecek birkaç not... Sesiniz değişiyorsa Partnerinizle beraberken sesinizin daha derinden gelmesi onu ne kadar istediğinizin gösterir. Eğer sesiniz yükseliyorsa bu kendinizi ona yakın hissettiğinizi gösterir.Kendinizi frenlemiyorsanız Eğer ona saçmasapan da olsa herşeyi...
  2. Korku Saçları Beyazlatır mı?

Korku Saçları Beyazlatır mı?

sabun saçı beyazlatırmı Bu sorunun cevabı kısaca EVET diye verilebilir. Ancak şok etkisi yapan korkunun, aşırı ölçüde ve şiddetli sinir bozukluklarının saçı nasıl ve niçin beyazlaştırdığı tam anlamıyla açıklanamamıştır. Daha ötesi, yaşlılık çağında saçın gitgide aklaşmasının kesin açıklaması bile yapılamamıştır. Bir saç teli, gerçekte derinin altında gelişir. Kökü oradadır. Sonra bir lale...
  3. geleceğe yönelik ciddi kaygı ve korkular...

geleceğe yönelik ciddi kaygı ve korkular...

kaygı ile ilgili hikayeler gelecekle ilgili hikayeler Din ahlakı samimi olarak yaşandığında insanların üzerinden pek çok dert ve tasa doğal olarak kalkar, herkes huzurlu ve rahat bir yaşam sürer. Birçok insan hayatının ileriki dönemlerinde kendisini nelerin beklediğini merak eder, pek çok olumsuz ihtimali de düşünüp, kaygılanır. Bu onları ciddi şekilde tasalandırır ve huzursuz eder. Bunun...
  4. uykuda korkudan kurtulmak için okunacak dua var mı kızlar

uykuda korkudan kurtulmak için okunacak dua var mı kızlar

Kızlar uykuda bazen özellikle son zamanlarda bunda artış oldu korkarak uyanıyorum. Uykudan korku ile uyananları rahatlatacak Hazreti Peygamberimizin rivayei varmış benimle paylaşır mısınız lütfen.
  5. Diyarbakır yöresine ait yemek tarifleri arıyorum kızlar var mı acaba

Diyarbakır yöresine ait yemek tarifleri arıyorum kızlar var mı acaba

Diyarbakır yöresine ait ne bilim özellikle içli köfte kaburga dolması gibi yemekleri yapmak istiyorum. Tarif verecek bir anayiğit arıyorum kızlar. Kolaylıklar:)

Sayfayı Paylaş